Prodej 1+kk, 44 m², Praha 13 - Stodůlky

Praha 13 - Stodůlky

Prohlídkový den

Středa 30. 10. 2019 15:00 - 16:00 rezervace

Neváhejte se objednat na prohlídkový den, který se koná dne 30.10.2019 od 15:00 - 16:00 hodin.

Pokud hledáte útulné bydlení s vlastní předzahrádkou s výhledem do zeleně, tak si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi byt o dispozici 1+kk s výměrou 44,5 m², zahrádkou 30 m² a sklepní kójí.

Byt je velmi prakticky řešen a nachází se v přízemí rezidenční budov kolaudované roku 2011. Byt je ve velmi dobrém stavu a je orientován na západní stranu.

Jedna z mnoha výhod tohoto bydlení je oddělený spací kout. Hlavní místnost je rozdělena na jídelnu, kuchyň a odpočinkový kout. V předsíní je velká a prostorná vestavěná šatní skříň. Koupelna je vybavena vanou a velkým zrcadlem. Kuchyňská linka má dostatek odkládací plochy a úložného prostoru. O Vaši bezpečnost se postarají bezpečnostní dveře a bezpečnostní systém s pohybovými senzory.

V pěší dostupnosti dvou minut je autobusová zastávka. Stanice metra B – Nové Butovice je 7 minut vzdálena. V budově můžete využít restauraci s vietnamskou kuchyní a vyhlášenou pekárnu. V okolí je veškerá občanská vybavenost. V okolí je veškerá občanská vybavenost i možnost sportovního a relaxačního vyžití.

Pro volnočasové aktivity můžete využít chráněné krajinné oblasti Prokopského a Dalejského údolí, nebo přírodní park Košíře.

V případě zájmu o prohlídku, či více informací mě neváhejte kontaktovat.


Cena 4 552 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
Poznámka Kupní cena neobsahuje daň z nabytí nem. věcí, jejíž poplatníkem je kupující.
Adresa Tlumačovská 2766/26 Praha 13 - Stodůlky
ID nabídky J05947
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 21
Terasa Ano
Výtah Ano
Internet ADSL
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 44 m²
Rok výstavby 2011
Datum nastěhování 1.11.2019
Plocha sklepu 4 m²
Bezbariérový přístup Ano
Plocha zahrady 30 m²
Plocha užitná 79 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Budova Skeletová
Umístění objektu Okraj obce
Telekomunikace Internet
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost C 108 kWh/m²/rok

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.