Prodej 3+1, 81 m², Dubí - Tovární

Dubí - Bystřice

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

PRODÁNO !!!

Bydlení v nádherné lokalitě s nízkými měsíčními náklady. Tak by se dal definovat byt 3+1 v osobním vlastnictví ve 2. patře revitalizovaného, čtyřpatrového, panelového domu v ul. Tovární v Dubí - Bystřici. Nachází se nedaleko od veškeré občanské vybavenosti - necelý kilometr od supermarketu, školy a školky, pošty a lékaře. Do centra Teplic dojedete autem do 10 minut, nebo popř. autobusem do 20 min., jehož zastávku najdete jen pár metrů od domu. Za domem už najdete jen přírodu, a tak je bydlení zde vhodné pro rodinu s dětmi.

Dispozičně nabídne vstupní chodbu, ze které jsou zpřístupněny 3 pokoje, kuchyň a koupelna s toaletou. Bytové jádro je původní, umakartové, kde dispozice bytu umožňuje koupelnu rekonstrukcí zvětšit o čast kuchyně. Dále je možné přepažením jednoho z pokojů vytvořit dispozici až 4+1. K užívání má byt lodžii v mezipatře a zděný, prostorný sklep v suterénu domu.

Byt je okamžitě k dispozici.

Těším se na Vás na prohlídce.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Tovární Dubí - Bystřice
ID nabídky J05777
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Místní zdroj
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 4
Lodžie Ne
Balkón Ne
Topení Ústřední plynové
Výtah Ne
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 81 m²
Datum nastěhování ihned k nastěhování
Plocha sklepu 6 m²
Bezbariérový přístup Ne
Plocha užitná 87 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Kabelové rozvody
Stav objektu Před rekonstrukcí
Energetická náročnost C 114 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.