Prodej RD 183 m², (795 m²), Raná

Raná

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Bydlení v klidné lokalitě s nulovými náklady na provoz domu. To je přesně tento rodinný dům v Rané u Loun, který si vám dovoluji představit ve výhradním zastoupení majitele. Velkorysí prostor a ekonomická soběstačnost. Tak znělo zadání majitelů při projektování tohoto domu a tak bych i já ve zkratce definoval tento dům.

Velkorysý prostor - tak ten vnímáte ihned při vstupu do domu, při průchodu vstupní halou do obývacího pokoje, který má 43 m². Ekonomika a náklady domu - tak na ty vám vydělá fotovoltaická elektrárna, která je umístěná přímo na střeše domu a přinese vám do rodinného rozpočtu 70.000,-Kč/rok a proto vás náklady na provoz domu nestojí žádné finance.

Třípodlažní dům byl projektován tak, aby každé podlaží plnilo svojí roli a zároveň vše skvěle fungovalo dohromady. 1.PP je garáž s elekt. pohonem (65 m²), kde je veškeré technické vybavení domu (tepelné čerpadlo, akumulační nádrž, elektrický kotel, filtrace bazénu, centrální ovládací jednotka k fotovoltaické elektrárně. Garáž je propojena s 1NP vnitřním schodištěm. 1.NP je obývací pokoj (43 m²), kuchyň s jídelním koutem (24 m²), samostatná toaleta (6,5 m²), komora (2 m²), vstupní hala (11,5 m²) 2.NP je ložnice (25 m²) s přístupem na lodžii 6 m², dva dětské pokoje každý (16m²), samostatná komora (7,5 m²) s vestavnou skříní, Koupelna s toaletou (10 m²)a přístupem na druhou lodžii (6 m²).

Dům je zateplený, instalována byla dřevěná euro okna s izolačními dvojskly. Vytápění a ohřev vody v celém domě zajišťuje tepelné čerpadlo vzduch/vzduch v kombinaci s elektro kotlem. Příjemným bonusem je podlahové topení, které je možné regulovat v každé místnosti ovladačem s termostatem. Bezpečnostní dveře a bezpečnostní zařízení s pohybovými čidly po celém domě je samozřejmostí.

Okrasná zahrada na které oceníte absolutní soukromí. Bazén 7m x 3,5m, který má solární ohřev vody a pískovou filtraci. Zděný altán s grilem a udírnou. Před domem jezírko s Koi kapry.

Rád se s Vámi uvidím na prohlídce.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Raná Raná
ID nabídky J05767
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Bazén Ano
Počet bytů 1
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 3
Garáž Ano
Půdní vestavba Ne
Lodžie Ano
Balkón Ne
Topení Lokální elektrické
Ústřední elektrické
Míst k parkování 2
Terasa Ano
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
MHD
Autobus
Plocha podlahová 183 m²
Rok výstavby 2006
Ochrana CHKO
Plocha sklepu 65 m²
Bezbariérový přístup Ne
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 795 m²
Plocha zahrady 675 m²
Plocha lodžie 6 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 256 m²
Podlaží 3.
Počet parkovacích míst 2
Možnost parkování Ano
Plocha terasy 20 m²
Plocha zastavěná 120 m²
Budova Smíšená
Umístění objektu Klidná část obce
Počet pokojů 4 pokoje
Zástavba Obytná
Stav objektu Velmi dobrý
Počet podlaží podzemní 1
Užitná plocha přízemí 98 m²
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost B 73 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.