Prodej ateliéru 2+kk, 54 m², Praha 8 - Libeň

Praha 8 - Libeň

Pokud hledáte dobrou investiční příležitost, či hledáte jen nemovitost v blízkosti zeleně, s dostupností do centra Prahy za méně než 20 minut, tak jsme pro vás exkluzivně připravili ke koupi světlý Ateliér 2+kk v novém komplexu v ulici Březenská, Praha 8 – Libeň. Celková podlahová plocha ateliéru je 54 m² a je vhodný jak pro bydlení, tak pro sídlo firmy, případně kombinace obojího.

Ateliér se nachází v 2. nadzemním podlaží budovy s výtahem a je orientován na Severo/východ.

Možná změna užívání na bytovou jednotku. V této době už bylo schváleno několik takových změn. Odhadovaná cena této změny je kolem 30.000,- Kč

Ateliér je tvořen vstupní prostornou chodbou, obývacím pokojem s kuchyňským koutem, ložnicí, koupelnou s vanou a komorou, kterou lze využít jako šatnu, sklad nebo úklidovou místnost. Všechny místnosti jsou neprůchozí a vstup do nich je z centrální chodby.

V pěší dostupnosti 2 min je autobusová stanice - Třebenická, v centru jste do 20 minut. V pěší dostupnosti 7 min je stanice metra C - Střížkov. Vedle domu je obchodní centrum Kaufland, Poliklinika Prosek, pošta a také obchodní centrum Prosek. Možnost sportovního a relaxačního využití v okolí. Přímo v areálu se nachází dětské jesle, školka a ordinace lékařů.

V blízkosti lze využít pro volné chvíle park Přátelství, který je vzdálen 12 minut či Ďáblický háj, případně Lesopark Letňany.

Energetická náročnost budovy je B – velmi úsporná. K ateliéru je možno dokoupit parkovací stání, které se nachází v suterénu domu, v těsné blízkosti výtahu. Cena parkovacího stání je uvedena v poznámce k ceně.

V případě zájmu o více informací, či prohlídku nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.


Cena 3 491 125 Kč včetně provize, včetně právního servisu
Poznámka Kupní cena neobsahuje daň z nabytí nem. věcí, jejíž poplatníkem je kupující.
Adresa Březenská 2466/10 Praha 8 - Libeň
ID nabídky J05696
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Počet podlaží budovy 4
Výtah Ano
Internet ADSL
Kabelový
Wi-Fi
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 54 m²
Rok výstavby 2015
Datum nastěhování Ihned
Bezbariérový přístup Ano
Plocha užitná 54 m²
Podlaží 2.
Možnost parkování Ano
Budova Montovaná
Umístění objektu Klidná část obce
Nízkoenergetický Ano
Telekomunikace Internet
Stav objektu Novostavba
Energetická náročnost B 37 kWh/m²/rok

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.