Prodej RD, 236 m² (847 m²), Raná

Raná

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Krásná lokalita, prostor a moderní bydlení. Tak by se dal definovat dům, který Vám exkluzivně nabízíme na prodej v obci Raná.

Výhodou tohoto domu je umístění ve středu pozemku a jeho dispoziční řešení, které umožňuje tento dům obývat dvěma rodinami, a to s maximálním soukromím. Každé patro nyní slouží jako samostatná bytová jednotka o dispozici 4+1 a velikostí 110 m² s vlastním vchodem na protilehlé straně domu. K dispozici má pak každá jednotka vlastní část zahrady s garáží. Při využívání vnitřního schodiště je pak možné dům plnohodnotně využívat jako celek a bydlení pro velkou rodinu.

Celý dům je po rekonstrukci od podlah, přes koupelny, obě kuchyně s vestavěnými spotřebiči až po vytápění. 2.NP po rekonstrukci nebylo nikdy obýváno. Koupelny jsou osazeny jak vanou, tak sprchovým koutem. Dominantou jednotlivých podlaží jsou nebývale prostorné obývací pokoje, ze kterých je ve 2.NP zpřístupněný prostorný balkón a ve spodním patře pak zastřešená terasa.

Dům je zateplený, instalována byla plastová okna s izolačními dvojskly. Vytápění a ohřev vody v celém domě zajišťuje komb. plynový kotel. Bezpečnostní dveře a monitorovací systém s pohybovými čidly po celém domě je samozřejmostí.

Rád se s Vámi uvidím na prohlídce.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Raná Raná
ID nabídky J05550
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Plyn Plynovod
Počet bytů 2
Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ne
Počet podlaží budovy 2
Garáž Ano
Půdní vestavba Ne
Lodžie Ano
Balkón Ne
Topení Ústřední plynové
Míst k parkování 3
Terasa Ano
Vybavení Částečně
Vlastnictví Osobní
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
Plocha podlahová 236 m²
Ochrana CHKO
Bezbariérový přístup Ano
Elektřina 230V
380V
Plocha pozemku 847 m²
Plocha zahrady 617 m²
Plocha lodžie 8 m²
Poloha objektu Samostatný
Typ domu Patrový
Plocha užitná 370 m²
Podlaží 2.
Počet parkovacích míst 2
Možnost parkování Ano
Plocha zastavěná 158 m²
Budova Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Počet pokojů 5 a více pokojů
Stav objektu Velmi dobrý
Užitná plocha přízemí 156 m²
Stavba Rodinný dům
Energetická náročnost C 113 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.