Prodej zahrady, 694 m², Bystřany - Na Lišce

Bystřany

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Hledáte-li ještě do konce léta zahradu k Vašemu odpočinku, s chatkou a možností parkování přímo na svém pozemku, je tato nabídka určena právě Vám.

Rádi bysme Vám nabídli zahradu v osobním vlastnictví s plochou 694 m², která se nachází ve spodní části zahrádkářské kolonie Na Lišce. Její poloha Vám zaručí dostatek soukromí a také pěkný výhled do okolí. Zahrada je upravena do kaskád tak, aby byla využita celá ke svým účelům, tedy relaxaci i pěstování. Kromě několika ovocných stromů a keřů jistě oceníte i prostorný skleník s vlastní studnou. Kromě té Vám vodu zajistí místní vodovod s celoroční pitnou vodou.

Velkým plusem této zahrady je vybudované vlastní parkovací stání.

Patrová zděná chata o standardních rozměrech 4x4 m byla rozšířena dřevěným přístavkem, kde se nachází malá koupelna. Před 3mi lety byla rekonstruována - nové rozvody vody, odpady, elektřina, vnitřní štukové omítky, podlaha a osazena novou kuchyňskou linkou. Chata dále nabídne i možnost nocování a prostorný sklep.

Pokud Vás nabídka zaujmula, kontaktujte nás na uvedeném telefonním čísle nbo přes kontaktní formulář níže. Tešíme se na setkání s Vámi.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Na Lišce Bystřany
ID nabídky J05431
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Voda Dálkový vodovod
Vlastnictví Osobní
Komunikace Neupravená
Doprava Silnice
Elektřina 230V
Plocha pozemku 694 m²
Plocha užitná 22 m²
Plocha zastavěná 16 m²
Umístění objektu Okraj obce
Stavba Rekreační chata

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem pod záštitou JUSTO Česká republika. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.