Prodej 3+1+L, DV, 74 m², Teplice-Nová Ves

Teplice - Nová Ves

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Bydlení v nádherné lokalitě s nízkými měsíčními náklady. Tak by se dal definovat byt 3+1 s lodžií v 5.patře panelového domu v ul. Javorová v Teplicích.

Nachází se nedaleko od veškeré občanské vybavenosti - necelý kilometr od supermarketů, školy a školky, pošty a lékaře. Do centra Teplic dojedete autem do 5 minut, nebo popř. autobusem, jehož zastávku najdete jen pár metrů od domu. Za domem už najdete jen přírodu a tak je bydlení vhodné pro rodinu s dětmi.

Dispozičně nabídne prostornou vstupní chodbu, ze které jsou zpřístupněny 3 pokoje, kuchyň, koupelna a samostatné WC. Rekonstrukcí a přestavbou jádra vznikl dostatečný prostor v koupelně na umístění pračky i sušičky se zanecháním komfortu pohybu.

Dále byla v celém bytě provedena výměna plastových oken, interierových dveří včetně zárubní, plovoucí podlahy a dlažby. Byt je nyní připraven k okamžitému nastěhování a prodává se částečně vybavení. Zavolejte o prohlídku co nejdříve. Těšíme se na Vás.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Javorová Teplice - Nová Ves
ID nabídky J05326
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Odpad Veřejná kanalizace
Voda Dálkový vodovod
Sklep Ano
Počet podlaží budovy 8
Lodžie Ano
Topení Ústřední dálkové
Výtah Ano
Převod do OV Ne
Vybavení Ano
Vlastnictví Družstevní
Plocha podlahová 67 m²
Datum nastěhování ihned k nastěhování
Plocha sklepu 2 m²
Bezbariérový přístup Ano
Plocha lodžie 5 m²
Plocha užitná 74 m²
Podlaží 6.
Možnost parkování Ano
Budova Panelová
Umístění objektu Klidná část obce
Telekomunikace Internet
Satelit
Kabelová televize
Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost C 310 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.