Prodej 2+kk, zahrada, garáž, Písek - Hradiště

Písek - Hradiště

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 2+kk o podlahové ploše 48,7 m² s terasou 10 m², předzahrádkou 48 m² a garáží v rezidenční čtvrti Vilapark Písek, Hradiště. Jedná se o byt v přízemí nízkoenergetického domu v bytovém projektu Ecovila. Koncept Ecovily nabízí ve třech podlažích celkem šest bytů, základní myšlenkou projektu bylo navrhnout objekt pro spokojené příměstské bydlení a zároveň s vnitřní dispozicí vyhovující nárokům současného moderního bydlení za použití kvalitních materiálů a technologií. Byt má nádhernou atmosféru, která byla docílena použitím nadstandardních zařizovacích předmětů a kompletním vybavením na míru, které je součástí kupní ceny. K bytu náleží garáž, spoluvlastnický podíl na společných částech budovy, pozemcích a podíl na společné oplocené zahradě. Spolu se spoluvlastnickým podílem bude budoucí kupující nabývat předzahrádku do svého výlučného vlastnictví. Technické vybavení - vytápění a ohřev vody tepelným čerpadlem (země – voda), podlahové vytápění, datové rozvody, video telefon, zabezpečovací systém, předokenní rolety a další. Byt je otevřen na jihozápad, velmi nízké provozní náklady, areál kolem domu oplocen, klidné bydlení. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte naši kancelář.


Cena 3 200 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
Poznámka Daň z nabytí nemovitých věcí se bude hradit pouze z pozemků
Adresa Písek Písek - Hradiště
ID nabídky J05174
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Budova Cihlová
Stav objektu Novostavba
Plocha užitná 58 m²
Plocha podlahová 48 m²
Nízkoenergetický Ano
Vybavení Ano
Umístění objektu Klidná část obce
Vlastnictví Osobní
Garáž Ano
Terasa Ano
Plocha terasy 10 m²
Plocha zahrady 48 m²
Podlaží 1.
Počet podlaží budovy 3
Výtah Ne
Rok výstavby 2016
Telekomunikace Internet
Satelit
Topení Jiné
Voda Dálkový vodovod
Odpad Veřejná kanalizace
Možnost parkování Ano
Bezbariérový přístup Ano
Energetická náročnost B 89 kWh/m²/rok

Kateřina Dlabačová

Jsem z těch lidí, kteří se ve svém životě několikrát stěhovali, byť v rámci jednoho města, a tak byl už jen krůček k tomu, abych se realitnímu trhu začala věnovat profesionálně. Ve společnosti REAL BOX působím od roku 2012. Díky svým zkušenostem přesně vím, jak se cítí člověk, který přichází do realitní kanceláře a nutně potřebuje vyřešit svoje bydlení nebo klient, který nutně potřebuje prodat či pronajmout svoji nemovitost. Proto se svým klientům snažím věnovat s maximální péčí. Pravidelná, pravdivá a 100% informovanost klienta je pro mne samozřejmostí. Je mě jasné, že člověk, který vyhledá realitní kancelář, chce mít důkladně ošetřené mimo jiné veškeré právní náležitosti obchodu. Proto se stále vzdělávám, komunikuji s advokáty, bankami atd. Mojí specializací jsou akce KULOVÝ BLESK.

Zpráva realitnímu poradci

Napsat zprávu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X