Prodej RD, 217 m² (1850 m²), Ústí nad Labem - Brná

Ústí nad Labem-Střekov - Brná

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Prodej rodinného domu v oblíbené lokalitě Brná - Ústí nad Labem. Dům je postaven z obvodového zdiva YTONG 365 na rovinatém pozemku o velikosti 1850 m². Velikost užitné plochy domu je celkem 217 m².
Dům se skládá ze vstupní chodby, kde je přímý vstup do krytého bazénu s protiproudem.
Chodba je rozdělena schodištěm, ze kterého se dostaneme do podzemního podlaží s užitnou plochou 71 m² a prostorné garáže (cca 25 m²). Schodištěm se také dostaneme do prvního nadzemního podlaží, kde je koupelna a samostatná toaleta. Dále dvoukřídlými prosklenými dveřmi vstoupíme do obývací části, kde po pravé straně je kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči o stáří přibližně 7 let. Je zde rovněž prostor pro jídelní kout a obývací část které dominuje krb s teplovzdušným rozvodem do II. NP a přímý vstup na terasu s výhledem na Labské údolí. V podkroví se nacházejí tři pokoje se samostatnými vstupy. Dvě ložnice mají společný balkon a jsou i klimatizovány. V podkroví se ještě nachází samostatná koupelna s rohovou vanou a toaletou. V mezipatře je menší pracovna. Vytápění domu zajišťuje výkonný elektrokotel PROTHERM s podlahovým topením. Veškerý odpad je sveden do čističky odpadních vod, která je dimenzována na 4 - 6 osob. Vyčištěná a srážková voda je svedena do retenční nádrže o kapacitě cca 12 m³ sloužící jako rezervoár k zalévání i do jezírka, které je dominantou zahrady. Na zahradě se nachází zahradní domek s prostorem pro psa, ovocné stromy a okrasné dřeviny. Zahrada je nově oplocená se zpevněným pletivem proti případné návštěvě lesní zvěře.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Slunečná Ústí nad Labem-Střekov - Brná
ID nabídky J05148
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Budova Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Plocha užitná 217 m²
Plocha podlahová 217 m²
Počet pokojů 4 pokoje
Vybavení Částečně
Stavba Rodinný dům
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Okraj obce
Vlastnictví Osobní
Počet bytů 1
Plocha zastavěná 104 m²
Plocha pozemku 1850 m²
Bazén Ano
Garáž Ano
Sklep Ano
Balkón Ano
Terasa Ano
Plocha zahrady 1850 m²
Užitná plocha přízemí 83 m²
Podlaží 2.
Počet podlaží budovy 2
Počet podlaží podzemní 1
Výtah Ne
Rok výstavby 2001
Datum nastěhování dohodou
Telekomunikace Telefon
Internet
Satelit
Internet ADSL
Wi-Fi
Topení Lokální elektrické
Doprava Silnice
MHD
Autobus
Voda Dálkový vodovod
Odpad ČOV pro celý objekt
Komunikace Dlážděná
Asfaltová
Neupravená
Možnost parkování Ano
Míst k parkování 5
Bezbariérový přístup Ne
Půdní vestavba Ne
Energetická náročnost D 208 kWh/m²/rok

Michal Števko

Můj osobní příběh s nemovitostmi začal již v roce 2011, kdy jsem si pronajal svůj první byt. Po této zkušenosti jsem zjistil, že najít dobrého realitního makléře v této době a regionu není jednoduché. Z tohoto důvodu jsem chtěl v oboru realit začít a udělat pro své budoucí klienty maximum. Na mé práci se mi líbí, že poznávám spousty zajímavých lidí, každý klient je jedinečný. Stejně tak i nemovitosti, které dokáží člověka překvapit. Práce realitního poradce je pestrá, velmi mě baví a popravdě stala se i mým koníčkem. Jako člověk jsem kreativní, pracovitý, trpělivý, s pevnými morálními a mravními zásadami. Proto svým klientům nabízím seriózní jednání, lidský přístup a zodpovědnost. Neustále a rád se vzdělávám, neboť potřebných vědomostí a odborných znalostí v oboru je mnoho. Ve svém volném čase se věnuji své rodině, mám rád hory a snad jako každý jezdím rád za teplem.

Zpráva realitnímu poradci

Napsat zprávu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X