Prodej 3+1+2L, 88 m², OV, Chomutov

Chomutov

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

REZERVOVÁNO - Exkluzivně Vám nabízíme mezonetový byt 3+1+2L v osobním vlastnictví v ulici Kundratická, který se nachází ve 2-3NP.
Po vstupu do bytu máte pocit, že se pohybujete v interiéru domu. Originálně řešená dispozice vám umožňuje mít mimoúrovňové rozdělení pasivní - odpočinkové části bytu umístěnou ve 2.NP od té aktivní, která je ve 3.NP. To nabízí dostatek klidu a soukromí pro každého z členů z rodiny.

Byt prošel v několika letech částečnou rekonstrukcí - plastová okna, plovoucí podlahy, PVC, dlažba, snížené podhledy nad schodištěm + bodové osvětlení. Ve 2.NP se nachází koupelna s odděleným WC, ložnice s vestavěnou šatní skříní a přístupem na lodžii a dětský pokoj. Ve 3.NP se kromě kuchyně nachází dominanta celého bytu, a to obývací pokoj o velikosti 21m², ze kterého je zpřístupněna druhá lodžie. Celý byt je díky dispozici a množství oken velmi slunný.

Výhled je jak z východní, tak i západní strany domu. Dům prošel revitalizací.
Výhodou tohoto bytu je bezplatný internet od poskytovatele,díky vysílači umístěném na jedné z lodžií. Smlouva o bezplatné užívaní přechází na nového majitele.
Výhodou tohoto domu je stálá služba 24h správce budovy, monitoring.

Pomůžeme Vám s financováním.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Kundratická Chomutov
ID nabídky J05090
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Budova Panelová
Stav objektu Dobrý
Plocha užitná 88 m²
Plocha podlahová 72 m²
Vybavení Ano
Umístění objektu Sídliště
Vlastnictví Osobní
Sklep Ano
Plocha sklepu 2 m²
Balkón Ne
Lodžie Ano
Plocha lodžie 14 m²
Podlaží 1.
Výtah Ano
Telekomunikace Internet
Topení Ústřední dálkové
Bezbariérový přístup Ano
Energetická náročnost C 69 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva realitnímu poradci

Napsat zprávu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X