Prodej 3+1+2L, 88 m², OV, Chomutov

Chomutov

Tato nabídka již byla prodána

Prohlédněte si podobné nabídky

Exkluzivně Vám nabízíme mezonetový byt 3+1+2L v osobním vlastnictví v ulici Kundratická, který se nachází ve 2-3NP. Po vstupu do bytu máte pocit, že se pohybujete v interiéru domu. Originálně řešená dispozice vám umožňuje mít mimoúrovňové rozdělení pasivní - odpočinkové části bytu umístěnou ve 2.NP od té aktivní, která je ve 3.NP. To nabízí dostatek klidu a soukromí pro každého z členů z rodiny.

Byt prošel v několika letech částečnou rekonstrukcí - plastová okna, plovoucí podlahy, PVC, dlažba, snížené podhledy nad schodištěm + bodové osvětlení. Ve 2.NP se nachází koupelna s odděleným WC, ložnice s vestavěnou šatní skříní a přístupem na lodžii a dětský pokoj. Ve 3.NP se kromě kuchyně nachází dominanta celého bytu, a to obývací pokoj o velikosti 21m², ze kterého je zpřístupněna druhá lodžie. Celý byt je díky dispozici a množství oken velmi slunný.

Výhled je jak z východní, tak i západní strany domu. Dům prošel revitalizací. Výhodou tohoto bytu je bezplatný internet od poskytovatele,díky vysílači umístěném na jedné z lodžií. Smlouva o bezplatné užívaní přechází na nového majitele. Výhodou tohoto domu je stálá služba 24h správce budovy, monitoring.

Pomůžeme Vám s financováním.


Cena Nabídka již není aktivní
Adresa Kundratická Chomutov
ID nabídky J05090
Stav nabídky prodáno

Zobrazit všechny parametry


Sklep Ano
Lodžie Ano
Balkón Ne
Topení Ústřední dálkové
Výtah Ano
Vybavení Ano
Vlastnictví Osobní
Plocha podlahová 72 m²
Plocha sklepu 2 m²
Bezbariérový přístup Ano
Plocha lodžie 14 m²
Plocha užitná 88 m²
Podlaží 1.
Budova Panelová
Umístění objektu Sídliště
Telekomunikace Internet
Stav objektu Dobrý
Energetická náročnost C 69 kWh/m²/rok

Tomáš John

Každý člověk je jedinečný a má určité dispozice (vlohy), které by měl rozvíjet. Já jsem se narodil jako obchodník – analytického zaměření, který se rád vzdělává, a proto jsem se v realitách našel. Realitní makléř snoubí všechny tyto dovednosti. Nejsem kreativec a rád se nechávám inspirovat od druhých, proto pracuji se svou partnerkou, se kterou tvoříme silný tým, který využívá nejmodernější marketingové nástroje a sleduje nové trendy, které aplikujeme v praxi v oblasti prodeje realit. Rád dělám věci jinak, nově, precizně, a proto jsem si vybral firmu JUSTO, kde se mohu realizovat podle svých představ.

Zpráva makléři

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.