Pronájem obchodních či výrobních prostor, 270 m², Písek - Jiráskovo nábřeží

Písek - Budějovické Předměstí

Pronájem pěkného nebytového prostoru o celkové ploše 270 m². Hlavní prostor má cca 200 m², který lze variabilně pomocí příček upravit podle vlastních potřeb. Vstup i vjezd do přízemních prostor je téměř z ulice, součástí prostor je kromě WC pro zaměstnance také samostatné WC pro klienty a zázemí s kuchyňkou. K dispozici cca 10 parkovacích míst. Prostory lze využít jako prodejnu, sklad, malou výrobnu nebo další možné využití včetně např. v oblasti zdravotnictví.


Cena 23 000 Kč za měsíc včetně právního servisu
Poznámka zálohy na služby cca 5 000 Kč, kauce 23 000 Kč
Adresa Jiráskovo nábř. Písek - Budějovické Předměstí
ID nabídky J05026
Stav nabídky volné

Zobrazit všechny parametry


Budova Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Plocha užitná 270 m²
Plocha podlahová 270 m²
Vybavení Ne
Stavba Budova, hala
Typ domu Přízemní
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Vlastnictví Osobní
Zástavba Obytná
Plocha zastavěná 330 m²
Plocha pozemku 180 m²
Podlaží 1.
Počet podlaží budovy 1
Výtah Ne
Telekomunikace Internet
Topení Ústřední plynové
Možnost parkování Ano
Míst k parkování 10
Bezbariérový přístup Ano
Energetická náročnost G

Ing. Darina Jadlovská

Celý svůj profesní život se pohybuji ve stavebnictví, správě nemovitostí, obchodu s nemovitostmi a oceňováním nemovitostí. Práci realitního poradce jsem započala ve společnosti REAL BOX v roce 2007. Tento obor jsme si vybrala právě proto, že nemovitost vidím jako celek tj. stavba, právo, cena, využitelnost a samozřejmě energie. Ráda pracuji systematicky, věcně správně, dodržuji slíbené termíny. Oceněním pro mne je spokojený klient, který má ve mne důvěru. Život okolo nemovitostí se neustále vyvíjí, proto si stále zvyšuji své vzdělání, zdokonaluji se v nových technologiích a nabírám nové a nové zkušenosti s každým obchodem. Když už mě zůstane volný čas, ráda vyjedu na kole, běžkách nebo se setkám se svými přáteli.

Zpráva realitnímu poradci

Napsat zprávu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X