Prodej 1+kk+B, 43 m², Praha 12 - Modřany

Praha 12 - Modřany

Rezervováno

Exkluzivně Vám nabízíme byt 1+KK o velikosti 37,9 m² s balkonem 5,8 m². Byt se nachází ve čtvrtém podlaží budovy, kolaudované roku 2015. Součástí domu je výtah. Byt je v dobrém stavu a je orientován na jihovýchodní stranu do klidné ulice. Na podlahách je plovoucí podlaha a dlažba. V předsíni je prostorná šatní skříň. Koupelna je vybavena vanou. Součástí bytu je zděný sklep a garážové stání pro auta i na LPG/CNG. Předností bytu je klidná lokalita, ve které se byt nachází. Z bytu do centra trvá cesta 15 minut. V blízkosti lze využít pro volné chvíle park Modřanskou rokli, která je vzdálena 1,5 km. V případě zájmu o více informací neváhejte kontaktovat poradce.


Cena 3 200 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
Poznámka Kupní cena neobsahuje daň z nabytí nem. věcí, jejímž poplatníkem je kupující.
Adresa Fikerova Praha 12 - Modřany
ID nabídky J04924
Stav nabídky rezervováno

Zobrazit všechny parametry


Budova Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Plocha užitná 43.7 m²
Plocha podlahová 37.9 m²
Vybavení Částečně
Umístění objektu Klidná část obce
Vlastnictví Osobní
Garáž Ano
Počet parkovacích míst 1
Sklep Ano
Balkón Ano
Plocha balkónu 5.8 m²
Podlaží 4.
Počet podlaží budovy 7
Výtah Ano
Rok výstavby 2013
Telekomunikace Telefon
Internet
Internet ADSL
Topení Ústřední dálkové
Voda Dálkový vodovod
Odpad Veřejná kanalizace
Možnost parkování Ano
Míst k parkování 1
Bezbariérový přístup Ne
Energetická náročnost B 85 kWh/m²/rok

Martin Oršuliak

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Zpráva realitnímu poradci

Napsat zprávu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X