Realitní kancelář pro váš klidný spánek

Víte, jaký může mít realitní kancelář vliv na vaše spaní?

Všechny kanceláře sítě JUSTO Česká republika splňují náročná pravidla, díky nimž vašemu klidnému spánku nic bránit nebude.

Prodávající získá

Tržní analýzu – zpracujeme srozumitelnou analýzu, s podkladem cenové mapy. Více o tržní analýze zde.

Záruční list – písemně garantujeme rozsah objednaných služeb.

Marketingový plán – strategie, která pomůže prodat za nejvyšší možnou cenu.

Zpětnou vazbu – s majitelem v průběhu nabízení nemovitosti pravidelně komunikujeme o podstatných věcech.

Řízený prodej – nastavení jasných pravidel, jak bude prodej probíhat.

Nástroj na výběr makléře a shrnutí postupu prodeje.

Prověřeného zájemce – komunikujeme se zájemcem, jeho finančním poradcem a advokátem. Víme o jeho schopnosti financovat nemovitost.

Smluvní dokumentaci připravenou advokátem – nepoužíváme standardizované vzory. Každý klient si zaslouží individuální péči, proto advokáti připravují smlouvy na míru dle potřeby.

Úschovu kupní ceny – prostřednictvím pojištěné advokátní kanceláře.

Jednoznačně nastavená pravidla pro výplatu peněz z úschovy.

Konzultace daní – včetně poradenství při zpracování daňových přiznání.

Další služby – zajištění stěhování, výběr vhodného dodavatele energií apod.

Mám zájem prodat nemovitost

Kupující získá

Informaci o konečné ceně – v průběhu jednání nebudeme cenu navyšovat. Neděláme aukce, nemáme skryté provize. Námi inzerovaná cena je konečná. Dostanete od nás jasné informace o veškerých poplatcích spojených s vlastnictvím nemovitosti (poplatky SVJ či družstvu, daň z nabytí nemovitých věcí, daň z nemovitých věcí, další provozní poplatky).

Přesné informace, co kupuje – jednoznačně definujeme nemovitosti, které kupujete, a co je jejich příslušenstvím.

Konzultace smluv – kupujícímu smlouvu důkladně vysvětlíme, přijde nám důležité, aby celé smlouvě rozuměl. Bude mít možnost poradit se s advokátem a k jakémukoli bodu smlouvy se vyjádřit. Smlouvy zasíláme s předstihem a jsme připraveni jednat o úpravách.

Bezpečnou úschovu peněz – úschovu kupní ceny zajišťují pojištění advokáti z ověřených právních kanceláří.

Smluvní dokumentaci připravenou advokátem – nepoužíváme standardizované vzory. Každý klient si zaslouží individuální péči, proto advokáti připravují smlouvy na míru dle potřeby a požadavků financující banky.

Harmonogram průběhu nákupu – zajistíme posloupnost celé transakce bez zmatků. Celý obchod předem promýšlíme s ohledem na specifika dané nemovitosti, a podrobně vám vše vysvětlíme.

Mám zájem koupit nemovitost

Realitní poradce získá

Čas věnovat se klientům – hlídáme legislativu a pravidelně vás s ní seznamujeme. Díky této podpoře máte více času na klienty i sami na sebe.

Možnost budovat osobní značku – od vizitek po vlastní marketingovou prezentaci je vše opatřeno vaší značkou – fotografií a informacemi o vás. Obchod dělají lidé s lidmi, proto chceme, aby se klienti vraceli za vámi.

Právní nástroje pro bezpečnou práci – všechny dokumenty máme v souladu s platnou legislativou.

Jednoznačný kariérní plán – u nás přesně víte, co musíte znát a umět, abyste v kariérním plánu postoupili na vyšší stupínek.

Podpora profesního růstu – máme rádi profesionály, kteří se neustále chtějí rozvíjet. A právě pro takové kolegy je připraven model samostatného podnikání s možností vybudovat vlastní tým.

Organizační systém JUSIT – náš vlastní systém pro správu kontaktů, zakázek, dokumentů. Nebaví vás zadávat kontakty klientů na více míst? JUSIT vám umožní snadnou a rychlou synchronizaci kontaktů s vaším telefonem.

Návody a manuály – není důležité vše znát zpaměti. Je podstatné vědět, kde rychle informace najdete, až je budete potřebovat. Od manuálů na nástroje MS Office, přes návod s důvody pro ukončení nájemní smlouvy, až po aktuální znění zákonů, vyhlášek a nařízení.

Vzdělávání – pravidelná školení, tréninky a konzultace dle systému vzdělávání, který je zpracován do detailních osnov. Na vašem vzdělání bude pracovat tým lidí s ohledem na vaše individuální potřeby a požadavky.

Kariéra v JUSTO