Specialisté na reality a právo

JUSTO Vaverka

2. 9. 2019, Zpět na aktuality

Vítáme v našich řadách posilu do týmu JUSTO – nového nezávislého konzultanta Tadeáše Vaverku.

Tadeáš Vaverka přichází i se svým týmem, který tvoří realitní poradce Karel Šandera a asistentka týmu Klára Kovandová. Přestože se jedná o tým mladých lidí, tak Tadeáš má v realitách již více než pětiletou praxi.

Mezi jeho hlavní přínosy patří flexibilita, ochota inovovat své postupy, používání moderních technologií a ochota se neustále vzdělávat. To jsou jedny z hlavních důvodů, proč jsme velice potěšeni, že Tadeáš se rozhodl budovat svou další realitní kariéru právě ve spojení se značkou JUSTO.

Celý tým se na vás těší i v prostorách kanceláře na adrese: U Výstaviště 1485, 370 05 České Budějovice

V rámci poskytování služeb se chystá využít své zkušenosti z realitní činnosti a správy nemovitostí. Těšíme se na spolupráci.

Služby JUSTO Vaverka můžete využívat v Českých Budějovicích a blízkém okolí.

Michal Pazdera

Michal Pazdera

JUSTO Česká republika

JUSTO Consulting

Práce realitního poradce je nikdy nekončící proces vzdělávání. Tuto práci dělám více než 11 let a žádná transakce není stejná. Neustále se vzdělávám. Rád vám pomohu s jakoukoliv otázkou týkající se nemovitostí. Mou specializací je vymyslet řešení v situaci, která se zdá býti neřešitelnou. Vše v souladu s právem, etikou a morálkou. Vždy se snažím najít řešení nejlepší pro mé kolegy či naše klienty. Rád pomohu i vám nalézt řešení, které bude nejvhodnější pro vaši situaci.

Více o autorovi článku