Specialisté na reality a právo

Pravidla soutěže v rámci 4. odborné realitní konference

15. 1. 2019, Zpět na aktuality

V rámci 4. odborné realitní konference jsme pro kolegyně a kolegy připravili soutěž o školení či konzultaci v hodnotě 5.000,– Kč. Zastavte se u našeho stánku a zanechte nám svou vizitku či kontakt v jakékoliv jiné podobě.

Pořadatelem soutěže je je JUSTO Česká republika s.r.o., IČ: 04419995, se sídlem Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, společnost zapsána u Městského souudu v Praze pod spisovou značkou C 247188. Soutěž probíhá od 15. 1. 2019 9:00hod do 15. 1. 2019 23:59hod na 4. odborné realitní konferenci. Soutěže se může zúčastnit každý účastník 4. odborné realitní konference starší 18 let. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci JUSTO Česká republika s.r.o. a osoby jim blízké ve smyslu dle § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů.

Soutěžící musí vhodit svou vizitku u stánku společnosti JUSTO Česká republika s.r.o.

Výhry

Výhrou v soutěži bude školení či konzultace s Michalem Pazderouhodnotě 5.000,– Kč a to celkem pro 5 výherců. Výhru je třeba uplatnit do 30. 9. 2019.

Slosování o výhry

proběhne dne 18. 1. 2019. Výherce vylosují spolumajitelé JUSTO Česká republika s.r.o. Michal Zuna a Michal Pazdera. Výherce bude o výhře informován společností JUSTO Česká republika s.r.o., aby doručil své kontaktní údaje, a to nejdéle do pátku 25. 1. 2019. Pro získání výhry musí výherce doručit své kontaktní údaje (jméno, příjmení, název společnosti, telefon a email).

Pokud výherce nepošle své údaje JUSTO Česká republika s.r.o. do 5 dnů od výzvy, výhra propadá ve prospěch pořadatele. JUSTO Česká republika s.ro.o je oprávněna zveřejnit jméno, příjmení, výhru a fotografii výherce na svých profilech na sociálních sítích a webových stránkách, s čímž výherce poskytuje souhlas převzetím výhry. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a prohlašuje, že se seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů společnosti JUSTO Česká republika s.r.o. Soutěžící má veškerá práva v rámci Zásad zpracování osobních údajů. Na poskytnutí výhry není právní nárok a hodnotu výher nelze vyplatit v penězích. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 15. 1. 2019.

Michal Pazdera

Michal Pazdera

JUSTO Česká republika

JUSTO Consulting

Práce realitního poradce je nikdy nekončící proces vzdělávání. Tuto práci dělám více než 11 let a žádná transakce není stejná. Neustále se vzdělávám. Rád vám pomohu s jakoukoliv otázkou týkající se nemovitostí. Mou specializací je vymyslet řešení v situaci, která se zdá býti neřešitelnou. Vše v souladu s právem, etikou a morálkou. Vždy se snažím najít řešení nejlepší pro mé kolegy či naše klienty. Rád pomohu i vám nalézt řešení, které bude nejvhodnější pro vaši situaci.

Více o autorovi článku