Pravidla k fotosoutěži o iPhone SE na maturitních plesech

19. 1. 2017, Zpět na aktuality

Soutěžte o vesmírně šedý iPhone SE 128 GB od kanceláří JUSTO Teplice a JUSTO Ústí nad Labem. Vítězem soutěže se stane selfie z maturitních plesů s nejvíce pozitivními reakcemi.

Jak soutěžit

Soutěž probíhá od 20. 1. 2018 19:30 do 31. 3. 2018 18:00 na území České republiky. Soutěž byla uveřejněna na facebookové stránce JUSTO.

Soutěžící vloží svoji selfie z plesu se zlatou kravatou do komentáře k soutěžnímu příspěvku zde. Následně může ke svému komentáři získávat pozitivní reakce (lajky, srdíčka, apod.). Negativní reakce ani reakce na vložené komentáře se nezapočítávají.

Pořadatelem soutěže je Sento Teplice s.r.o., IČ: 05194300, se sídlem Moskevská 1476/42, 400 01 Ústí nad Labem, společnost zapsána u Krajského soudu v Ústí nad Labem pod spisovou značkou C 37731. Soutěž není pořádána ve spolupráci se společností Facebook.

Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba, která se zúčastnila alespoň jednoho z plesů, které se konají v průběhu soutěže a jejichž partnerem je JUSTO. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit jen se souhlasem svého zákonného zástupce, tento souhlas je povinen společnosti JUSTO na její žádost doložit. Soutěže se mohou zúčastnit zákazníci JUSTO i ti, kteří zákazníky JUSTO nejsou. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci JUSTO a osoby jim blízké ve smyslu dle § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Soutěžící musí splňovat pravidla použití sítě Facebook uvedená zde a mít účet na Facebooku.

Soutěžní příspěvek

Oznámení výherce

Výhercem soutěže se stane autor komentáře (fotografie) s nejvyšším počtem pozitivních reakcí.
Výherce oznámíme bezprostředně po ukončení soutěže a to reakcí na výherní komentář.

Výherce bude o výhře dále informován společností Sento Teplice s.r.o. na Facebooku prostřednictvím soukromé zprávy, aby doručil své kontaktní údaje, a to nejdéle do pěti dnů od vyhlášení výsledků. Pro získání výhry musí výherce doručit své kontaktní údaje (jméno, příjmení, datum narození, bydliště, telefon a email). Pokud bude výherce mladší 18 let, musí být při převzetí výhry přítomen zákonný zástupce.

Pokud výherce nepošle své údaje společnosti Sento Teplice s.r.o. do 5 dnů od výzvy, výhra propadá ve prospěch pořadatele.

Společnost Sento Teplice s.r.o., jakožto člen sítě realitních kanceláří JUSTO ve spolupráci se společností JUSTO Česká republika s.r.o., IČ: 04419995, se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice jsou oprávněny zveřejnit jméno, příjmení, výhru a fotografii výherce na svých profilech na sociálních sítích a webových stránkách, s čímž výherce poskytuje souhlas převzetím výhry.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a poskytuje společnostem Sento Teplice s.r.o. a JUSTO Česká republika s.r.o. dobrovolně souhlas se zpracováním svých osobních údajů – uživatelského jména na Facebooku a pro případ, že se stane výhercem také jména, příjmení, bydliště, data narození a dalších údajů, které budou získány v rámci soutěže. Souhlas je možné kdykoliv písemně odvolat na adrese sídla společnosti Sento Teplice s.r.o., se sídlem Moskevská 1476/42, 400 01 Ústí nad Labem a nebo společnosti JUSTO Česká republika s.r.o., Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice. Neposkytnutí nebo odvolání souhlasu může mít za následek nemožnost předání případné výhry. Soutěžící má právo na přístup ke svým osobním údajům, právo požádat o vysvětlení a případně právo požadovat odstranění vzniklého stavu, zejména blokování, provedení opravy, doplnění či likvidaci jeho osobních údajů a další práva uvedená v zákoně č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Další informace týkající se zpracování Údajů jsou uvedeny zde. Na poskytnutí výhry není právní nárok a hodnotu výher nelze vyplatit v penězích. Tyto podmínky jsou platné a účinné od 20. 1. 2018.

Slavomír Marek

Slavomír Marek

JUSTO Ústí nad Labem

JUSTO Teplice

To, že jste na těchto webových stránkách, je důkaz, že patříte k moudrým lidem, kteří hledají odborníka v oblasti realit. Gratuluji, právě jste mě našli! Specializuji se na reality a právní problematiku s tím spojenou, ale hlavně jsem člověk, pro kterého poctivost a důvěra nejsou jen prázdná slova. V dnešní době můžeme koupit kvalitní potraviny, nápoje a vlastně vše, co k životu potřebujeme. Ale co v oblasti realitních služeb? Nezasloužíme si snad i v tomto oboru kvalitu a jistotu? Vždyť tady nejde jen např. o párek, který, když nám nechutná, vyhodíme. Mnohdy jde o Vaše celoživotní úspory! A proto jsem se rozhodl působit v realitním oboru a ukázat Vám, že i tady máte nárok na kvalitu, jistotu, slušnost a poctivost. Je to jen otázka volby.

Více o autorovi článku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací

Cookies X