Specialisté na reality a právo

KURZY | České Budějovice | Olomouc | Praha

12. 11. 2017, Zpět na aktuality

I v průběhu listopadu a prosince budou nadále probíhat otevřená školení pro realitní makléře, majitelé a zástupce realitních kanceláří, zástupce SVJ, bytových družstev, správcovských společností, prodávající, kupující, nebo majitele nemovitostí. Školením na téma PENB, Ochrana spotřebitele a povinné informace, Skryté a zjevné vady v realitách a Jak na daně v realitách vás provedou Michal Pazdera a Michal Zuna.

Harmonogram kurzů:

30. 11. České Budějovice

6. 12. Olomouc

13. 12. Praha

Agendu, podrobnosti a přihlášky na kurzy naleznete zde…

Video z posledního školení v Teplicích si můžete prohlédnout zde…


Rádi bychom poděkovali účastníkům předchozích kurzů za účast a pozitivní reference:

Dobrý den,

ráda bych Vám dala zpětnou vazbu na školení, které jsem u Vás absolvovala 3.10.2017. Vaší nabídku na otevřený kurz pro veřejnost jsem objevila na FB. Témata mě zaujala a navíc jste vše nabízeli zadarmo 😊 jak milé, proč nejít 😊 O to bylo moje překvapení, jak jste vše měli perfektně připravené. Od desek s podklady pro školení, tak i ohledně informací, které jsem se dozvěděla. Jako realitní makléřka vyhledávám školení a kurzy pro zdokonalení se v oboru. Zatím všechna byla placená a někdy ne málo.

Byla jsem na 4 školeních:

1. Ochrana spotřebitele a povinné informace….

  • vůbec jsem netušila, že i na nemovitosti se vztahuje autorský zákon….pro mě nová informace

2. Skryté a zjevné vady v realitách…..

  • zase pro mě informace, nepodceňovat stav nemovitosti, může se to vymstít……

3. Jak na daně v realitách

  • pro mě ujasnění si prvního úplatného nabytí…..

4. Zajištění PENB

  • zase jsem chytřejší, jak přitlačit na SVJ, aby měli PENB, že to není zbytečné, jak si ještě někde myslí….
  • že i elektronické zaslání lze považovat za předané, když ……………….

Nebudu víc napovídat… Doporučuji si na školení zajít. Pan Pazdera a spol. ví, o čem mluví 😊. Děkuji a těším se na další témata.

MV


Pokud vás zajímá cokoliv k tomuto tématu, napište mi prostřednictvím formuláře níže, rád vám dotaz zodpovím.

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Michal Zuna

Michal Zuna

JUSTO Česká republika

Vybrat si tu složitější, avšak správnou a poctivou cestu bylo jednoduché rozhodnutí. V obchodě se pohybuji přes devět let a setkal jsem se s různými pohledy na klientský přístup ať už v obchodní, nebo partnerské rovině (kde klientem jsou pro mě naši realitní poradci). Jako jednatel společnosti JUSTO mám příležitost uplatnit pravidlo, že klient je pro nás nejdůležitější součástí byznysu. Proto pro Vás připravím vždy nadstandardní způsob řešení. Mám radost ze zvyšujících se požadavků klientů, kdy dnešní nadstandard může být zítra průměrem. To je motiv k neustálému hledání nových nástrojů a způsobů, jak Vás učinit spokojenými, a především je to motiv k průběžnému vzdělávání mne samotného i našeho týmu. Ve volném čase rád sportuji. Zejména mě baví inline bruslení nebo cvičení na TRX. Mám rád cestování, ať už za relaxem, nebo gastronomií.

Více o autorovi článku