Specialisté na reality a právo

Videoprohlídky nemovitostí

1. 8. 2017, Zpět na aktuality

Kancelář JUSTO Teplice intenzivně využívá pro prezentaci nemovitostí videoprohlídky, které jsou významnou přidanou hodnotou během prezentování nabídky.

Nabídky inzerujeme například i na serveru videobydleni.cz. V odkaze se zobrazí filtr nabídek „bytů v Ústeckém kraji s videoprohlídkou“.

Rádi byste viděli všechny videoprohlídky jako první? Odebírejte novinky prostřednictvím našeho kanálu youtube.com kliknutím na červené tlačítko „Odebírat / Subscribe“ vpravo, v odkaze zde…

Rádi byste svou nemovitost prezentovali i prostřednictvím videoprohlídky? Kontaktujte nás přes formulář níže.


Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Slavomír Marek

Slavomír Marek

JUSTO Ústí nad Labem

JUSTO Teplice

To, že jste na těchto webových stránkách, je důkaz, že patříte k moudrým lidem, kteří hledají odborníka v oblasti realit. Gratuluji, právě jste mě našli! Specializuji se na reality a právní problematiku s tím spojenou, ale hlavně jsem člověk, pro kterého poctivost a důvěra nejsou jen prázdná slova. V dnešní době můžeme koupit kvalitní potraviny, nápoje a vlastně vše, co k životu potřebujeme. Ale co v oblasti realitních služeb? Nezasloužíme si snad i v tomto oboru kvalitu a jistotu? Vždyť tady nejde jen např. o párek, který, když nám nechutná, vyhodíme. Mnohdy jde o Vaše celoživotní úspory! A proto jsem se rozhodl působit v realitním oboru a ukázat Vám, že i tady máte nárok na kvalitu, jistotu, slušnost a poctivost. Je to jen otázka volby.

Více o autorovi článku