Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den 1+kk, 37 m², České Budějovice – Rezidence Oskarka

24. 11. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 26. 11. 2022 od 10.00 do 15.00 hodin.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem novostavby bytu 1+kk s balkonem. Součástí bytu je i sklepní kóje vedle bytu a garáž na el. dálkové ovládání.

Byt se nachází v bytovém domě Rezidence Oskarka. Centrum města je velice dobře dostupné městskou hromadnou dopravou – která se nachází přímo před budovou.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Karel Šandera

Karel Šandera

JUSTO Šandera

Od dětství se aktivně věnuji sportu a vím, že dobré výsledky vyžadují dřinu a vytrvalost. Stejně tak vnímám podnikání v realitách. Pro své klienty se vždy snažím zajistit co nejlepší úroveň služeb tak, aby byli maximálně spokojeni. Ke každému novému obchodu přistupuji s respektem a důrazem na hladký a bezpečný průběh celé transakce. Realitní trh se stále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se ekonomika, trendy, zákony, využívají se moderní technologie. S realitním trhem držím krok, pravidelně se školím a stále čerpám nové informace. Nabízím kompletní služby ohledně zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Na zakázkách pracuji s celým týmem. Zkušený kolega/makléř, asistentka, finanční specialista, fotograf, kameraman, advokát a další..

Více o autorovi článku