Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den RD 5+1 a 3+1, 623 m² (6 506 m²) Mahouš – Hlodačky

24. 10. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 4. 11. 2022.

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji ojedinělý soubor nemovitostí v jižních Čechách. Jedná se o statek v obci Mahouš, osada Hlodačky.

V přízemí domu je byt 5+1. V patře je pak byt 3+1, který vznikl přístavbou. Dalším benefitem je rozloha a dostupnost pozemků, které tvoří funkční celek se stavbou.

Mahouš leží na přechodu Šumavského podhůří v Českobudějovické pánvi. Netolice jsou vzdáleny cca 4 km, Prachatice 19 km a České Budějovice 18 km.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Petra Marková

Petra Marková

JUSTO Realbox

Jsem to právě já, kdo Vás pravděpodobně přivítá jako první v naší písecké kanceláři. Mám na starosti recepci a veškerou administrativu. Důsledně hlídám, aby se vzkazy od Vás, našich klientů, dostaly spolehlivě k realitním poradcům, aby byla všechna podání na katastrálním úřadě včas a aby měl od nás finanční úřad či jiná další instituce v naprostém pořádku veškeré potřebné dokumenty. Jsem oporou a supervizí kvalitní inzerce naší kanceláře. Vzhledem k tomu, že mám maximální přehled o nabídkách a poptávkách, pomáhám poradcům párovat vhodné poptávající klienty s konkrétní nabídkou nemovitostí.

Více o autorovi článku