Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den bytu 2+1, 83 m², Kladno – Kročehlavy

20. 10. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 25.10. 2022 od 16.30 do 18.00 hodin.

Hledáte ke koupi cihlový byt na Kladně, s nadstandardní výměrou, v klidné lokalitě. Řešíte u bytu náklady na vytápění. Požadujete rychlé spojení MHD do Prahy. Velký sklep byste ocenili jako bonus.

Pokud jste si v duchu alespoň třikrát řekli „ano“, pak jsme právě pro vás, v exkluzivním zastoupení majitele, připravili prostorný byt 2+1 o výměře 69,4 m². Hlavními přednostmi bytu jsou nadprůměrná užitná plocha, okolní vilová zástavba a blízká zastávka autobusů směr Praha.

Udržovaný byt v osobním vlastnictví se nachází se v přízemí cihlového domu a je dispozičně řešen jako obývací pokoj, ložnice, kuchyně, koupelna, toaleta a chodba. K bytu dále náleží velký sklep (14 m²) a využívat můžete i předzahrádku.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Ing. Martin Ježek

Ing. Martin Ježek

JUSTO Solutions

Svým klientům nabízím kompletní realitní servis, včetně zajištění navazujících právních a finančních služeb. Zaměřuji se na atraktivní rezidenční nemovitosti v Praze a středních Čechách, zejména na Praze 1, 2, 5 a 6 a v okresech Praha-západ, Beroun, Kladno, Rakovník a Příbram. Kladu důraz na individuální přístup, poctivost a etiku. I am fluent in English. Ich verständige mich auf Deutsch. Více informací naleznete na „jezek.justo.cz“.

Více o autorovi článku