Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den 2+kk, 42 m², Písek – Pražská

15. 9. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 21. 9. 2022.

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji zděný byt o dispozičním řešení 2+kk s vlastním parkovacím stáním na ulici Pražská v Písku. Byt o celkové podlahové ploše 42,38 m² se nachází ve 2. patře bytového domu. Byt působí příjemným útulným dojmem, a to i zásluhou vkusného výběru veškerých interiérových prvků a rekonstrukcí, které v bytě proběhla.

Bytový dům stojí uprostřed oploceného areálu, do kterého lze vjet pouze přes automaticky ovládanou bránu a obyvatelé bytů, tak mají jistotu, že do objektu vstupují pouze oprávněné osoby. Na pozemku se pak nachází i dětské hřiště.

Pro více informací či sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat realitního makléře.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Kateřina Dlabačová

Kateřina Dlabačová

JUSTO Realbox

Jsem z těch lidí, kteří se ve svém životě několikrát stěhovali, byť v rámci jednoho města, a tak byl už jen krůček k tomu, abych se realitnímu trhu začala věnovat profesionálně. Ve společnosti REAL BOX působím od roku 2012. Díky svým zkušenostem přesně vím, jak se cítí člověk, který přichází do realitní kanceláře a nutně potřebuje vyřešit svoje bydlení nebo klient, který nutně potřebuje prodat či pronajmout svoji nemovitost. Proto se svým klientům snažím věnovat s maximální péčí. Pravidelná, pravdivá a 100% informovanost klienta je pro mne samozřejmostí. Je mě jasné, že člověk, který vyhledá realitní kancelář, chce mít důkladně ošetřené mimo jiné veškeré právní náležitosti obchodu. Proto se stále vzdělávám, komunikuji s advokáty, bankami atd. Mojí specializací jsou akce KULOVÝ BLESK.

Více o autorovi článku