Specialisté na reality a právo

Prohlídka domu, 62 m², (457 m²), Býšť

21. 10. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 5. 11. 2022 od 13.00 do 15.00 hodin.

Nabízíme k prodeji menší domek o dispozici 3+kk s garáží a zahradou na okraji obce Býšť u lesa. Nachází se na výjimečném místě obklopeném přírodou v blízkosti lesa a rybníka. Původně byl využíván k rekreaci. Domek je zrekonstruovaný a slouží k trvalému bydlení.

Úžasné místo i okolí zajišťuje klidné a nerušené bydlení. Procházky a relaxace v Městských lesích Hradce Králové. V obci je veškeré zázemí – MŠ a ZŠ, obchody, restaurace, čerpací stanice, pošta, lékař, služby, bus.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Daniela Čeřovská

Daniela Čeřovská

JUSTO Hradec Králové

Vážení klienti, obchodní činnosti se věnuji od roku 1998. Na práci v realitách jsem se zaměřila od roku 2011. Působím jako realitní konzultant a zprostředkovatel v Královéhradeckém i Pardubickem kraji. Jelikož mám ráda lidi, má práce je pro mě potěšením. Hlavním cílem je vedle profesionálních a kvalitních služeb také plnohodnotný lidský vztah založený na důvěře a čestnosti. Ráda se vzdělávám, poznávám nové věci a rozvíjím lidské vztahy a vzájemnou komunikaci. Moji klienti jsou u mě na prvním místě. Pomohu vám s prodejem vaší nemovitosti nebo pro vás vyhledám vhodnou nemovitost. Zaměřuji se zejména na byty a rodinné domy, ale zprostředkuji i jiné typy nemovitostí. Můžete se na mě obrátit i s vypracováním tržního ocenění nemovitosti, zajistím vám vypracování PENB, nebo poskytnu konzultaci ohledně vaší nemovitosti.

Více o autorovi článku