Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den chaty, 87 m² (456 m²), Maletice

10. 8. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 17. 8. 2022.

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji chatu v chatové oblasti v blízkosti Benešovského mlýna v katastrálním území obce Maletice, která se nachází 13 km od jihočeského města Písek.

Jedná se o zděnou podsklepenou chatu s útulným podkrovím o celkové podlahové ploše 48,2 m² s garáží o výměře 14 m² a sklepním prostorem o výměře 14,9 m². Chata je velmi útulná, dobře dispozičně řešená.

Pokud hledáte klidné, příjemné prostředí a hlavně vlastní zahradu pro zahradničení i odpočinek kontaktujte naši realitní kancelář.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Kateřina Dlabačová

Kateřina Dlabačová

REALBOX, partner Justo

Jsem z těch lidí, kteří se ve svém životě několikrát stěhovali, byť v rámci jednoho města, a tak byl už jen krůček k tomu, abych se realitnímu trhu začala věnovat profesionálně. Ve společnosti REAL BOX působím od roku 2012. Díky svým zkušenostem přesně vím, jak se cítí člověk, který přichází do realitní kanceláře a nutně potřebuje vyřešit svoje bydlení nebo klient, který nutně potřebuje prodat či pronajmout svoji nemovitost. Proto se svým klientům snažím věnovat s maximální péčí. Pravidelná, pravdivá a 100% informovanost klienta je pro mne samozřejmostí. Je mě jasné, že člověk, který vyhledá realitní kancelář, chce mít důkladně ošetřené mimo jiné veškeré právní náležitosti obchodu. Proto se stále vzdělávám, komunikuji s advokáty, bankami atd. Mojí specializací jsou akce KULOVÝ BLESK.

Více o autorovi článku