Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den rodinného domu, 134 m² (728 m²), Žernovník

7. 10. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 11. 10. 2022 od 14.00 do 18.00 hodin.

Hledáte rodinný dům kousek od Blanska, Brna, nebo Boskovic? Je pro Vás důležitá velká zahrada, dostatek prostor, i možnost se ihned nastěhovat?

Pak Vám mohu v zastoupení majitele v nabídnout celo-podsklepený rodinný dům o dispozici 5+KK v obci Žernovník. Celková plocha parcel včetně zastavěné části činí 728 m².

V okolí se nachází hezká příroda, turistické trasy, rozhledna i nezaměnitelné výhledy na okolní lesy.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Lucie Hladká

Lucie Hladká

JUSTO Morava

Reality mě bavily už od střední školy. Měly totiž velmi blízko ke stavařině, kterou jsem studovala. Svou činnost v tomto oboru jsem zahájila v roce 2014 ve vynikající realitní kanceláři RE/MAX. Od té doby se svoje služby vždy snažím poskytovat na co nejvyšší možné úrovni. I proto jsem v roce 2016 absolvovala certifikaci podle normy ISO a koncem roku 2019 ji úspěšně obhájila. Zastávám však názoru, že vždy je co zlepšovat a co se učit, protože trh, legislativa i technologie se neustále vyvíjí. A já jsem se vždy chtěla učit od nejlepších. Proto jsem se s velkým nadšením a s ještě větší pokorou stala součástí realitní sítě JUSTO, kterou vnímám jako absolutní špičku v ČR. A to především proto, že: sleduje a hlavně správně aplikuje aktuální platnou legislativu a změny, na které je často připravena několik měsíců dopředu zaměřuje se na automatizaci a inovaci realitních procesů a používání sofistikovaných a přitom bezpečných technologií tato značka, včele s panem Michalem Pazderou, je zárukou profesionálnosti, odbornosti, poctivosti, férovosti, slušnosti a lidského přístupu, což plně koresponduje s mou životní filozofií Jako makléř působím v regionu Morava, kde pomáhám svým klientům prodávat, kupovat či pronajímat jejich nemovitosti.

Více o autorovi článku