Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den bytu 2+kk, 40 m², Praha 4 – Michle

31. 7. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 4. 8. 2022 od 18.00 do 19.30 hodin.

Pokud hledáte nemovitost s dostupností do centra Prahy za méně než 15 minut, tak jsme pro vás v zastoupení majitele exkluzivně připravili ke koupi světlý, velmi dobře dispozičně řešený byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+kk v šestém nadzemním podlaží devíti podlažního domu s výtahem.

V pěší dostupnosti čtyř minut je autobusová zastávka ,,Pod Dálnicí". Stanice metra C ,,Budějovická" je vzdálena čtyři zastávky autobusem.

V případě zájmu o více informací či prohlídku nemovitosti neváhejte kontaktovat poradce.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Martin Oršuliak

Martin Oršuliak

JUSTO Solutions

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Více o autorovi článku