Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den 2+kk, 114 m², Písek – Cihlářská

4. 7. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 15. 7. 2022.

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt 2+kk s terasou, předzahrádkou a parkovacím stáním v rezidenční čtvrti Vilapark Písek, Hradiště. Jedná se o bezbariérový byt v přízemí nízkoenergetického domu v bytovém projektu Ecovila, kolaudace proběhla v říjnu 2020. Byt má nádhernou atmosféru, která byla docílena vybavením na míru, které je součástí kupní ceny.

Vzhledem k poloze domu je nemovitost vhodná pro zájemce, kteří netouží po ruchu městských ulic, ale zároveň je veškerá občanská vybavenost dostupná autem i pěšky.

Pro sjednání přesného času v termínu prohlídkového dne prosím kontaktujte Kateřinu Dlabačovou.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Kateřina Dlabačová

Kateřina Dlabačová

JUSTO Realbox

Jsem z těch lidí, kteří se ve svém životě několikrát stěhovali, byť v rámci jednoho města, a tak byl už jen krůček k tomu, abych se realitnímu trhu začala věnovat profesionálně. Ve společnosti REAL BOX působím od roku 2012. Díky svým zkušenostem přesně vím, jak se cítí člověk, který přichází do realitní kanceláře a nutně potřebuje vyřešit svoje bydlení nebo klient, který nutně potřebuje prodat či pronajmout svoji nemovitost. Proto se svým klientům snažím věnovat s maximální péčí. Pravidelná, pravdivá a 100% informovanost klienta je pro mne samozřejmostí. Je mě jasné, že člověk, který vyhledá realitní kancelář, chce mít důkladně ošetřené mimo jiné veškeré právní náležitosti obchodu. Proto se stále vzdělávám, komunikuji s advokáty, bankami atd. Mojí specializací jsou akce KULOVÝ BLESK.

Více o autorovi článku