Specialisté na reality a právo

Prohlídka RD, 422 m² (355 m²), Dubí – Pozorka

27. 5. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 12. 6. 2022 od 16:00 hod.

V zastoupení majitele nabízíme dům na prodej, který je vhodný i pro vícegenerační bydlení spojené s podnikáním. Dům prošel kompletní rekonstrukcí a je ve skvělém stavu. Zahrada je využita jako relaxační zóna s dostatkem prostoru pro bazén s tepelným čerpadlem a slanou vodou. Celý prostor působí příjemným pocitem a soukromím.

Dům můžeme doporučit nejen pro jeho skvělý technický stav, ale i pro jeho velmi vkusné zařízení, kde vše je zhotoveno chytře na míru.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Slavomír Marek

Slavomír Marek

JUSTO Ústí nad Labem

JUSTO Teplice

To, že jste na těchto webových stránkách, je důkaz, že patříte k moudrým lidem, kteří hledají odborníka v oblasti realit. Gratuluji, právě jste mě našli! Specializuji se na reality a právní problematiku s tím spojenou, ale hlavně jsem člověk, pro kterého poctivost a důvěra nejsou jen prázdná slova. V dnešní době můžeme koupit kvalitní potraviny, nápoje a vlastně vše, co k životu potřebujeme. Ale co v oblasti realitních služeb? Nezasloužíme si snad i v tomto oboru kvalitu a jistotu? Vždyť tady nejde jen např. o párek, který, když nám nechutná, vyhodíme. Mnohdy jde o Vaše celoživotní úspory! A proto jsem se rozhodl působit v realitním oboru a ukázat Vám, že i tady máte nárok na kvalitu, jistotu, slušnost a poctivost. Je to jen otázka volby.

Více o autorovi článku