Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – pozemku, 1176 m², Želešice

3. 3. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 11. 3. 2022 od 14:00 do 17:00 hodin.

Hledáte pozemek s jižní orientací kousek od Brna, přitom na klidném místě a v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností? Pozemek je umístěn v řadě již stávajících rodinných domů a vede k němu obecní komunikace. U pozemku se nachází obecní vodovod a kanalizace, a je uzavřena smlouva na připojení k elektřině a k plynu. Obec Želešice se nachází 15 min autem od hlavního nádraží, kousek od přivaděče na Vídeň a od dálnice. Za 7 min se autem dostanete do obchodního centra Olympie. V blízkosti obce se nachází přírodní park Bobrava. Sportovní vyžití nabízí i hřiště, tělocvična, parková dráha nebo horolezecká stěna.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Lucie Hladká

Lucie Hladká

JUSTO Morava

Reality mě bavily už od střední školy. Měly totiž velmi blízko ke stavařině, kterou jsem studovala. Svou činnost v tomto oboru jsem zahájila v roce 2014 ve vynikající realitní kanceláři RE/MAX. Od té doby se svoje služby vždy snažím poskytovat na co nejvyšší možné úrovni. I proto jsem v roce 2016 absolvovala certifikaci podle normy ISO a koncem roku 2019 ji úspěšně obhájila. Zastávám však názoru, že vždy je co zlepšovat a co se učit, protože trh, legislativa i technologie se neustále vyvíjí. A já jsem se vždy chtěla učit od nejlepších. Proto jsem se s velkým nadšením a s ještě větší pokorou stala součástí realitní sítě JUSTO, kterou vnímám jako absolutní špičku v ČR. A to především proto, že: sleduje a hlavně správně aplikuje aktuální platnou legislativu a změny, na které je často připravena několik měsíců dopředu zaměřuje se na automatizaci a inovaci realitních procesů a používání sofistikovaných a přitom bezpečných technologií tato značka, včele s panem Michalem Pazderou, je zárukou profesionálnosti, odbornosti, poctivosti, férovosti, slušnosti a lidského přístupu, což plně koresponduje s mou životní filozofií Jako makléř působím v regionu Morava, kde pomáhám svým klientům prodávat, kupovat či pronajímat jejich nemovitosti.

Více o autorovi článku