Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 3+1, Praha 4 – Záběhlice

18. 2. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 1. 3. 2022 od 16:00 do 18:00 hodin.

Byt 3+1, 80 m², Praha 4 v osobním vlastnictví v 6.patře revitalizovaného cihlového domu s výtahem a prosklenou lodžií. K bytu náleží sklep a prostorná komora přímo v bytě. Zastávka MHD se nachází dvě minuty chůze a na metro C je to 5 minut autobusem. Pro podvečerní procházku nebo víkendový relax můžete využít několik parků kolem.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Martin Oršuliak

Martin Oršuliak

JUSTO Solutions

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Více o autorovi článku