Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – zemědělských pozemků, 227 386 m², Drahonín

13. 1. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 31. 1. 2022 od 12:00 hodin.

Tato skvělá investiční příležitost zahrnuje soubor pozemků o celkové výměře více než 22 hektarů. Zemědělský areál o rozloze přes 1,45 hektaru. Lesní pozemky, vhodné také pro těžbu dřeva, se rozkládají na ploše 6 hektarů. Louky a trvalý travní porost na ploše 5 hektarů. Orná půda pro zemědělské využití má rozlohu více než 8,5 hektarů. Soubor pozemků je zapsaný na listu vlastnictví č.76 v katastrálním území Drahonín.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

JUSTO Filip Mlčoch

Uvědomuji si, že běžný člověk kupuje, či prodává nemovitost jen párkrát za život. A právě proto kladu důraz na informovanost. Srozumitelně Vám vysvětlím celý průběh prodeje již na první schůzce. Celým procesem prodeje Vás následně provedu krok po kroku tak, abyste v každý okamžik měli jasný přehled o situaci a jeho průběhu.

Více o autorovi článku