Specialisté na reality a právo

Realitní kurzy a školení

4. 1. 2022, Zpět na aktuality

V lednu 2021 jsme v rámci JUSTO spustili on-line workshopy. Vysílali jsme každý čtvrtek. S výjimkou státních svátků a prázdnin. Plánovali jsme 37 workshopů. Celkem 74 hodin.

Nakonec jsme odvysílali 35 workshopů. (Bohužel 2 nám odpadli kvůli zdravotním komplikacím.) Některé workshopy trvaly déle než 2 hodiny. Takže máme téměř 89 hodin záznamů. Všechny máme otagované, popsané a důležité části mají vlastní časové značky. Pro lepší vyhledávání a přehlednost.

Více o tématech a přihlášení najdete na https://www.justo.cz/kurzy

A taky máme 35 zkušeností, co udělat lépe. Od kolegů v JUSTO dostáváme výbornou zpětnou vazbu, protože nás vůbec nešetří. A tak jsme vzali to nejlepší a připravili následující:

✅ Od 6. 1. 2022 každý čtvrtek. Většinou v čase 9:30 – 11:00. Každý druhý čtvrtek v měsíci v čase 13:00 – 14:30.

💻On-line workshopy. Přes Teams, takže není třeba nic instalovat.

🎦 Po workshopu dostanete záznam. Abyste se k tématu mohli vracet.

🆓 První workshop má každý zdarma. Není myšlen první 6. 1. Myslíme ten první, na který se přihlásíte.

🕙Na každém dalším workshopu se můžete v prvních 20 minutách rozhodnout, jestli se Vám líbí téma. Nebo jestli přednášející mluví srozumitelně. A pokud ne, tak se odpojíte a nic neplatíte.

📧 Do e-mailu dostanete odkaz na záznam. Pokud budete na workshopu déle než 20 minut. Záznam označíme časovými značkami, aby se vám lépe vyhledávalo to, k čemu se budete chtít vrátit.

♻️ Pokud na workshopu vydržíte déle než 30 minut, tak dostanete do e-mailu odkaz na kvíz. V kvízu prověříme, co jste se naučili. Pokud získáte více než 80 % bodů, tak vám do e-mailu pošleme certifikát.

Budeme se na vás těšit.

Michal Pazdera

Michal Pazdera

JUSTO Česká republika

Spoluautor komentáře k realitnímu zákonu. Člen dozorčí rady ARK. Člen odborné komise pro legislativu, daně a finance v ARK. Zastupoval ČR při hodnocení výborem MONEYVAL. 3× zastupoval ČR při setkání se zástupci Mezinárodního měnového fondu. Zastupoval ČR při setkání se zástupci evropské komise. Zastupoval realitní sektor v rámci 2. kola národního hodnocení rizik, které koordinuje Finanční analytický úřad. Aktivně se podílel na přijímání realitního zákona. 2× vystupoval na schůzi ústavně právního výboru Poslanecké sněmovny. A jednou vystupoval v hospodářském výboru Poslanecké sněmovny.

Více o autorovi článku