Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 1+1, Praha – Stodůlky

26. 11. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 2. 12. 2021 od 15:00 do 17:00 hodin.

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1, který se nachází v ulici Klukovická. Byt je umístěný v čtvrtém patře revitalizovaného panelového domu s výtahem (rekonstrukce střechy, výtahu, společných částí domu, společné elektro rozvody a rekonstrukce chodeb). Součástí bytu je také sklep o výměře 3 m². Okna směřují na jižní stranu do okolní zeleně.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Martin Oršuliak

Martin Oršuliak

JUSTO Solutions

Osmnáct let pracuji ve službách a po celou dobu jsem hledal vyšší smysl své práce. Hledal jsem příležitosti a překonával výzvy. Jako realitní poradce musím zvládat mnoho disciplín. S každým klientem jsou jiné nároky a požadavky na dosažení společného cíle, a to mě posouvá dále a díky tomu mohu zdokonalovat své znalosti a dovednosti. A proč Justo? Protože lidi tvořící jádro společnosti jsou maximální, nikdy nepolevující profesionálové ve všech ohledech. Nevymlouváme se, že něco nejde. Prostě jdeme a uděláme to. Vše zařídíme tak, aby byl spokojen i ten nejnáročnější klient. Justo klade velký důraz na vzdělávání a pravidelné školení svých poradců v mnoha směrech a oborech, díky níž jsme schopni okamžitě zareagovat na danou situaci. Proto jsem rád za tuto příležitost, jak prezentovat nejen sebe. Rád pro Vás vypracuji odhad tržní ceny Vaší nemovitosti nebo zprostředkuji prodej či pronájem Vašeho bytu nebo domu. Zaměřuji se na oblast Prahy a blízkého okolí.

Více o autorovi článku