Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – RD, 211 m², Zlukov – Veselí nad Lužnicí

20. 12. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 5. 1. 2021 od 14:00 do 18:00 hodin.

Dům je v původním, ovšem velmi zachovalém stavu. Je napojen na obecní vodovod, elektřinu i plyn. Odpadní vody jsou odváděny ze septiku s přepadem do obecní kanalizační stoky. Dům vytápí plynový kotel a pro zalévání zahrady a na splachování WC v domě máte k dispozici studnu s nepitnou vodou.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Tadeáš Vaverka

Tadeáš Vaverka

JUSTO Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Více o autorovi článku