Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 2+1, České Budějovice – Kubatova

19. 10. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 4. 11. 2021 od 13:00 do 18:00 hodin.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodej prosvětlený družstevní byt o dispozici 2+1 s balkónem a sklepem. Je také možné využívat 2 kolárny umístěné v přízemí domu. Jednotka prošla částečnou rekonstrukcí – zděné jádro, podlahy, štuky. Byt se nachází ve 14. nadzemním podlaží panelového bytového domu, jedná se o poslední podlaží, které zaručuje pěkný výhled na České Budějovice.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Karel Šandera

Karel Šandera

JUSTO Šandera

Od dětství se aktivně věnuji sportu a vím, že dobré výsledky vyžadují dřinu a vytrvalost. Stejně tak vnímám podnikání v realitách. Pro své klienty se vždy snažím zajistit co nejlepší úroveň služeb tak, aby byli maximálně spokojeni. Ke každému novému obchodu přistupuji s respektem a důrazem na hladký a bezpečný průběh celé transakce. Realitní trh se stále mění. Ovlivňuje ho desítky faktorů a díky tomu žádný rok není stejný. Mění se ekonomika, trendy, zákony, využívají se moderní technologie. S realitním trhem držím krok, pravidelně se školím a stále čerpám nové informace. Nabízím kompletní služby ohledně zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Na zakázkách pracuji s celým týmem. Zkušený kolega/makléř, asistentka, finanční specialista, fotograf, kameraman, advokát a další..

Více o autorovi článku