Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 3+1, Písek – Ouzká

14. 10. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 22. 10. 2021 od 10:00 do 15:00 hodin.

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji bytovou jednotku 3+1 s balkonem a garáží v ul. Ouzká v Písku na Hradišti. Byt se nachází ve 2.NP cihlového domu. Při vstupu do bytu je předsíň, ze které je po pravé straně vstup do prostorného obývacího pokoje o výměře 22,4 m² s balkonem. V čele bytu je obytná kuchyně o výměře 13,1 m² průchozí do ložnice o výměře 11,8 m².

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Petr Vazač

Petr Vazač

JUSTO Realbox

Již více než dvacet roků se pohybuji na trhu s nemovitostmi. Vzhledem k tomu, že mám rád obchod jako takový, práci s lidmi a vše, co se týká nemovitostí, založil jsem v roce 2006 vlastní realitní kancelář. Mým snem, který se snažím precizně realizovat, je seriózní realitní kancelář, kde každý klient najde realitního poradce svému založení, srdci či věku nejbližšího. Neustále pracujeme na tom mít vzdělaný, profesionální, precizní, komunikativní, stálý a spokojený tým realitních poradců, protože jen tak budeme moci poskytnout bezpečné, profesionální a příjemné služby Vám, našim váženým klientům.

Více o autorovi článku