Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – RD, 288 m², (647 m²), Třebíč

12. 1. 2022, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 28. 1. 2022 od 14:00 do 15:00 hodin.

Dům je ideální pro vícegenerační bydlení či k investici pronájmu až 3 bytových jednotek. Byt 3+1 v 1.NP je samostatnou jednotkou. V dalších patrech je byt 5+1 se schodištěm do půdní vestavby. Půdní vestavěná jednotka je přístupná i z vnějšího schodiště, díky čemuž je možné dvoupatrový byt rozdělit na dvě samostatné jednotky 3+1 a 2+1. Rodinný dům z roku 1940 je umístěn v přední části svažitého pozemku a je částečně podsklepen.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

JUSTO Filip Mlčoch

Uvědomuji si, že běžný člověk kupuje, či prodává nemovitost jen párkrát za život. A právě proto kladu důraz na informovanost. Srozumitelně Vám vysvětlím celý průběh prodeje již na první schůzce. Celým procesem prodeje Vás následně provedu krok po kroku tak, abyste v každý okamžik měli jasný přehled o situaci a jeho průběhu.

Více o autorovi článku