Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 3+1+L, Ústí nad Labem – Krásné Březno

30. 9. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 14. 10. 2021 od 11:00 do 15:00 hodin.

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji bytovou jednotku po celkové rekonstrukci o dispozici 3+1+L, 73 m², Ústí nad Labem – Krásné Březno. Podlahy v celém bytě jsou PVC. Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (vestavěná mikrovlnná trouba, vestavěná trouba, sklokeramická deska, digestoř). Celková rekonstrukce bytu proběhla v 8/9 měsíci 2021. V okolí veškerá občanská vybavenost. Vhodné pro rodinu.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Michal Števko

Michal Števko

JUSTO Ústí nad Labem

Můj osobní příběh s nemovitostmi začal již v roce 2011, kdy jsem si pronajal svůj první byt. Po této zkušenosti jsem zjistil, že najít dobrého realitního makléře v této době a regionu není jednoduché. Z tohoto důvodu jsem chtěl v oboru realit začít a udělat pro své budoucí klienty maximum. Na mé práci se mi líbí, že poznávám spousty zajímavých lidí, každý klient je jedinečný. Stejně tak i nemovitosti, které dokáží člověka překvapit. Práce realitního poradce je pestrá, velmi mě baví a popravdě stala se i mým koníčkem. Jako člověk jsem kreativní, pracovitý, trpělivý, s pevnými morálními a mravními zásadami. Proto svým klientům nabízím seriózní jednání, lidský přístup a zodpovědnost. Neustále a rád se vzdělávám, neboť potřebných vědomostí a odborných znalostí v oboru je mnoho. Ve svém volném čase se věnuji své rodině, mám rád hory a snad jako každý jezdím rád za teplem.

Více o autorovi článku