Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – mezonetu 5+1, České Budějovice

14. 12. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 1. 12. 2021 od 14:00 do 18:00 hodin.

Nabízíme výjimečný mezonetový byt 5+1 v centru Českých Budějovic – v ulici Matice Školské. Byt se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží zděného bytového domu. Majitel bytu kompletně zrekonstruoval střechu a dva pokoje vybavil i klimatizací. Užitná plocha (nezapočítáváme prostor pod šikminami v podkroví) samotného bytu je 148 m² (podlahová plocha pak 173 m²). Nad rámec celkové výměry bytu jsou dvě terasy (10 m² a 4,8 m²) a společná zahrada (výměra 242 m²) za domem v klidném vnitrobloku. Tu spolu s Vámi budou využívat další 3 majitelé bytových jednotek v domě. Praktický je i sklep o výměře cca 9 m² v podzemí domu.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Tadeáš Vaverka

Tadeáš Vaverka

JUSTO Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Více o autorovi článku