Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – RD, 6+kk, Písek – Na Pakšovce

30. 8. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 9.9. 2021 od 10.00 do 16.00 hodin.

Nabízíme k prodeji rodinný dům v ulici Na Pakšovce v Písku o dispozičním řešení 6+kk. Dům byl postaven v roce 1988 a v roce 2005 prošel rekonstrukcí v rámci které byl mírně pozměněna původní dispozice domu. Dům je ve velmi pěkném zachovalém stavu. Dřevěné interiérové schodiště je pohodlné a zároveň působí vzdušně. Doporučujeme Vám zhlédnout video, které je součástí inzerátu a projít si fotogalerii, jejíž součástí jsou i půdorysy.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Petr Vazač

Petr Vazač

JUSTO Realbox

Již více než dvacet roků se pohybuji na trhu s nemovitostmi. Vzhledem k tomu, že mám rád obchod jako takový, práci s lidmi a vše, co se týká nemovitostí, založil jsem v roce 2006 vlastní realitní kancelář. Mým snem, který se snažím precizně realizovat, je seriózní realitní kancelář, kde každý klient najde realitního poradce svému založení, srdci či věku nejbližšího. Neustále pracujeme na tom mít vzdělaný, profesionální, precizní, komunikativní, stálý a spokojený tým realitních poradců, protože jen tak budeme moci poskytnout bezpečné, profesionální a příjemné služby Vám, našim váženým klientům.

Více o autorovi článku