Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – Chalupa, Varvažov

16. 7. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 27. 7. 2021.

Chalupa je 5 let po celkové rekonstrukci, kdy bylo také vestavěno podkroví. Dispozice domu je 4+kk o celkové podlahové ploše 89 m². Při vstupu do domu z menší předsíně vejdeme vlevo do kuchyně s obývacím pokojem, vpravo do ložnice. Po krásných dřevěných tzv. mlynářských schodech se dostaneme do podkroví, kde se nachází 2 ložnice a koupelna s WC.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Šárka Matějková

Šárka Matějková

JUSTO Realbox

Na realitním trhu v Jižních Čechách působím od roku 2009. Na začátku každého obchodu se snažím zjistit informace, potřeby, pocity klienta do morku kosti. Pokud se mě toto podaří a klient mě dá svoji důvěru, můžu pak pro něj udělat maximum. Co je pro mne důležité, je pravidelná komunikace o všem, co se děje. Dokážu se vžít do pocitů prodávajícího či kupujícího, který neví, jak se věci mají. Přeji si, aby moji klienti prožívali svůj, velmi často ojedinělý realitní obchod bez zbytečného stresu a v pohodě. Svůj volný čas trávím různorodě, na zahradě, se svojí psí smečkou nebo pomocí dětem v dětských domovech na Písecku. Domov … to je vlastně to, co se snažím svým klientům zajistit.

Více o autorovi článku