Specialisté na reality a právo

Prohlídka 2+1, Plzeň – Lábkova

25. 6. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den, který se koná dne 30.6.2021 od 16:00 do 19:00 hodin.

Byt o dispozičním řešení 2+1 se nacházející v pátém patře panelového domu v ulici Lábkova, Plzeň 3, městská část Skvrňany. Při vstupu do bytu je prostorná chodba, ve které je dostatek místa pro šatní či vestavěné skříně. Po levé straně bytu je toaleta, průchozí do koupelny se sprchovým koutem. Kuchyně je s dostatkem místa pro jídelní stůl. Oba obytné pokoje mají vlastní vstup. Obývací pokoj je s balkonem, který je zasklený a je ho možné využít jako zimní zahradu.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Petr Vazač

Petr Vazač

JUSTO Realbox

Již více než dvacet roků se pohybuji na trhu s nemovitostmi. Vzhledem k tomu, že mám rád obchod jako takový, práci s lidmi a vše, co se týká nemovitostí, založil jsem v roce 2006 vlastní realitní kancelář. Mým snem, který se snažím precizně realizovat, je seriózní realitní kancelář, kde každý klient najde realitního poradce svému založení, srdci či věku nejbližšího. Neustále pracujeme na tom mít vzdělaný, profesionální, precizní, komunikativní, stálý a spokojený tým realitních poradců, protože jen tak budeme moci poskytnout bezpečné, profesionální a příjemné služby Vám, našim váženým klientům.

Více o autorovi článku