Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – RD, Třebíč

21. 6. 2021, Zpět na aktuality

Neváhejte se objednat na Prohlídkový den, který se koná dne 30.6.2021 od 16:00 do 19:00 hodin.

Rodinný dům je díky péči majitelů ve velmi dobrém stavu, zpráva technické inspekce bude k dispozici během prohlídky. Velkou výhodou domu je relaxační místnost se saunou ve sklepě a malé fitness v jednom z pokojů. Dům má celkem 6 pokojů plus zrekonstruované podkroví, 2 koupelny s toaletou, jednu samostatnou toaletu a sprchu u sauny, množství úložných a skladovacích prostor, jednu garáž, terasu, balkon a zahradu se skleníkem.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

JUSTO Filip Mlčoch

Uvědomuji si, že běžný člověk kupuje, či prodává nemovitost jen párkrát za život. A právě proto kladu důraz na informovanost. Srozumitelně Vám vysvětlím celý průběh prodeje již na první schůzce. Celým procesem prodeje Vás následně provedu krok po kroku tak, abyste v každý okamžik měli jasný přehled o situaci a jeho průběhu.

Více o autorovi článku