Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 3+kk + garážové stání, Královo Pole

11. 6. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den bytu 3+1 v Brně. Svůj termín prohlídky si můžete zamluvit dne 16. 6. 2021 od 17.00 do 20:00 hodin.

Jedná se o krásný podkrovní nadstandardně vybavený byt na ulici Tylova v Brně-Králově Poli. Do bytu se vstupuje předsíní, ze které je vstup na toaletu a také do hlavní obytné místnosti s kuchyňským koutem, jídelnou a balkonem, dále jsou v bytě dva pokoje vhodné jako ložnice a pracovna, nebo dětský pokoj. Z obou pokojů je vstup do koupelny. Topení i ohřev vody je zajištěn vlastním kotlem. Mezistropní klimatizace nabízí navození příjemného klimatu i v nejteplejších dnech.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

JUSTO Filip Mlčoch

Uvědomuji si, že běžný člověk kupuje, či prodává nemovitost jen párkrát za život. A právě proto kladu důraz na informovanost. Srozumitelně Vám vysvětlím celý průběh prodeje již na první schůzce. Celým procesem prodeje Vás následně provedu krok po kroku tak, abyste v každý okamžik měli jasný přehled o situaci a jeho průběhu.

Více o autorovi článku