Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den – 3+1, 58 m², Praha 11 – Háje

8. 6. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den bytu 3+1 v Praze. Svůj termín prohlídky si můžete zamluvit dne 14.6.2021 od 16:20 – 18:00 hodin.

Byt je tvořen vstupní halou, prostornou chodbou se skříní, koupelnou vybavenou umyvadlem, vanou a pračkou, oddělenou toaletou a třemi neprůchozími pokoji a vybavenou kuchyní. V bytě je dostatek úložného prostoru. Detail vybavení bytu naleznete na fotografiích. Okna jsou vybaveny žaluziemi a před domem lze volně parkovat.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Giancarlo Lamberti

Giancarlo Lamberti

JUSTO Solutions

Koupě, prodej nebo pronájem v Praze a blízkém okolí? Nabízím vám kompletní služby od A do Z. Od základního servisu, po finanční záležitosti včetně právního poradenství, až po vytvoření strategie a důsledného servisu. Základním kamenem mé práce je zajištění maximální spokojenosti na obou stranách.

Více o autorovi článku