Specialisté na reality a právo

MAKLÉŘ ROKU 🎉 VIZE JUSTO

26. 5. 2021, Zpět na aktuality

V JUSTO sdílíme zkušenosti, podporujeme se, ale i soutěžíme.

Naši makléři se vloni poprvé zapojili do interní soutěže. Soutěž byla součástí VIZE 2020. “V naší firemní kultuře je prioritou kvalita služeb a s tím spojená dobrá reputace našeho oboru. Právě za dobře odvedenou práci sbírají naši makléři body. Přední makléře z žebříčku jednou ročně vyhlásíme a oceníme. Kritériem není pouze výkon. Ale především kvalita,” říká jednatel Michal Pazdera.

Na kvalitě nám záleží. V pravidlech soutěže v roce 2021 jsou proto nově také záporné body. Makléř je může získat za oprávněnou reklamaci na poskytnuté služby. V roce 2020 jsme takovou reklamaci měli v celé síti jednu.

A jak si vedeme s kvalitou v JUSTO letos? Od začátku letošního roku jsme obdrželi 44 pozitivních a spokojených referencí na poskytování služeb. Děkujeme za ně 💖

A kdo jsou tedy naši nejlépe hodnocení makléři za rok 2020? Postupně vám je představíme v krátkých rozhovorech!

NA OTÁZKY ODPOVÍDÁ ING. ZHANNA ZIMNUKHOVA, KTERÁ SE V SOUTĚŽI UMÍSTILA NA 3.MÍSTĚ.

1) Je nějaká nemovitost, která Vám obzvlášť utkvěla v paměti?

Za poslední rok mi utkvěl v paměti Developerský projekt Letná Belveder, na kterém jsem zprostředkovala prodej více než 20 bytů.

2) Jakým způsobem připravujete nemovitost k prodeji?

Focení, úklid, půdorysy, topování, tip makléře, kompletní dokumentace.

3) Setkáváte se i s neobvyklými požadavky klientů? Jaký byl asi ten nejoriginálnější?

Rezervovala jsem byty dříve než došlo ke kolaudaci, na kterou se čekalo půl roku.

4) Jak to vypadá s nabídkou/poptávkou nemovitostí ve Vašem regionu? Lze očekávat pokles nebo alespoň zastavení růstu cen?

Poptávka značně přesahuje nabídku. Predikce růstu cen nemovitostí je za mě vázána na výtěžnost z případného pronájmu, která dokáže pokrýt danou hypotéku financovaného bytu. Z toho důvodu si myslím že není prostor pro případný pokles cen nemovitostí.

5) Jaký servis klientům poskytujete?

Pro prodávající zajištuji kompletní strategii prodeje od samotné výstavby, marketingové aktivity, zajištění kompletní smluvní dokumentace pro prodej, zajištění prohlídkových dnů, předáni nemovitosti včetně přepisu energií a založení společenství vlastníků.

Ing. Bc. Zhanna Zimnukhova

Ing. Bc. Zhanna Zimnukhova

JUSTO Teplice

Mojí specializací je prodej bytů v Teplicích a okolí, ale dokáži Vám pomoci i s prodejem rodinného domu či pozemku. Při své práci udělám vše pro Vaši spokojenost a poskytnu Vám ten nejvyšší možný realitní servis. Svou práci vykonávám poctivě, svědomitě a vždy mi jde o spokojenost všech stran na konci každého prodeje. Mé obchodní krédo je rychlost, profesionalita a čestné jednání.

Více o autorovi článku