Specialisté na reality a právo

Prohlídkový den 3+1+B, Čejetice

25. 5. 2021, Zpět na aktuality

Zveme vás na Prohlídkový den bytu 3+1+B v Čejeticích. Svůj termín prohlídky si můžete zamluvit dne 31.5.2021. Byt se nachází ve 2.NP domu. Při vstupu do bytu je velmi prostorná hala, kde jsou umístěny vestavěné skříně a předsíňový nábytek. Z haly je přístupná samostatná toaleta a koupelna s vanou.

Více informací o nemovitosti a formulář na rezervaci naleznete zde

Prohlídkové dny probíhají s protiepidemickými opatřeními – DEZINFEKCE, ROZESTUPY, RESPIRÁTORY. Makléř, který Vám bude nemovitost ukazovat je poučen o bezpečnosti. Prohlídku si s vámi domluví na konkrétní čas a nemovitost bude v danou dobu ukazovat pouze vám.

Markéta Modrová

Markéta Modrová

JUSTO Realbox

Na realitním trhu působím od roku 2007. Práce realitního poradce je pro mne synonymum pro maximální péči o klienta, a to vždy se srdcem na dlani. Největší odměnou pro mne je spokojený klient, který se za mnou rád vrací. Proto, abych mohla poskytovat svým klientů pravdivé a přesné informace, se stále vzdělávám a snažím se využívat nové technologie. Vzhledem k tomu, že na trhu působím již téměř devět roků, a to především v Písku a blízkém okolí, nemám vyhraněnou specializaci na určitý typ nemovitosti. Ráda Vám najdu vysněné bydlení nebo zajistím reprezentativní provozovnu pro Vaše podnikání.

Více o autorovi článku