Specialisté na reality a právo

Tadeáš Vaverka ve vysílání Českého rozhlasu

4. 3. 2021, Zpět na aktuality

V pátek 5.března bude jednatel českobudějovické kanceláře JUSTO Vaverka, Tadeáš Vaverka, od 10:00 hodin na cca 40 až 45 minut hostem živého vysílání pořadu Luboše Voráčka „Dopolední host“ na Českém rozhlasu České Budějovice.

Povídat si budou o současné situaci na realitním trhu, o vlivech vládních nařízení na realitní obchody a třeba dojde i na nějaké realitní vtípky/veselé historky ze života realitního makléře.

Pokud bude prostor, vynasnaží se Tadeáš dát i pár praktických a konkrétních tipů a rad pro všechny, kteří se v dnešní covidové a ekonomicky hůře předvídatelné době snaží najít bydlení.

Vysílání můžete obohatit i svým dotazem skrze e-mail zaslaný na host@cb.rozhlas.cz.

Pokud si páteční vysílání chcete naladit a nevíte jak, stačí navštívit webové stránky Českého rozhlasu České Budějovice, a to zde

Tadeáš Vaverka

Tadeáš Vaverka

JUSTO Vaverka

Na realitním trhu jsem od roku 2013. Po dva roky se běžně stávalo, že se mě známí ptali: „Pořád děláš v realitách?“ Nebylo obvyklé, aby v tomto oboru začal 21ti letý člověk a aby vydržel déle než 6 měsíců, natož několik let. Dnes už vím, že v realitách jsou důležitější věci než věk, a to píle, slušnost, pokora, nápaditost a chuť se pořád učit. Mám jednoduchou životní filosofii a tu uplatňuji v osobním i pracovním životě – dělej, co tě baví, dělej to dobře a buď slušný člověk.

Více o autorovi článku