Specialisté na reality a právo

Reference od kolegyně

2. 3. 2021, Zpět na aktuality

Když dostaneme příjemnou referenci na práci našich poradců, jsme pyšní na to, jací lidé pracují v naší firmě a jak kvalitní práci odvádějí pro své klienty.

O to větší radost máme, když pochvala vzejde z našich řad, a to směrem k nám, kolegům, kteří se vzájemně učí, inspirují a sdílejí své zkušenosti. Proto jsme rádi, že se můžeme podělit o krásnou referenci naší kolegyně, paní Věry Mádrové.

reference od paní Mádrové:

Chci poděkovat. Michalovi Pazderovi, za jeho přístup, ochotu a komunikaci, kterou mi věnoval v rámci svého prostoru a času, který má. Hance Kovandové za její energii a přístup, který mi zřejmě generačně a lidsky hodně sedí. Oběma za jejich podporu v mojí situaci, že mě nikdy nenechali na holičkách, když mi třeba bylo ouvej 😇 ❤️.

No a holkám Nikole Kopřivové a Klárce Kubešové na centrále, že mají někdy tu trpělivost, mě, o něco zralejší, navádět a odpovídat mi na otázky, které jim pokládám.

No a kolegům za cenné rady, nápady, inspiraci, podporu, humor a energii, kterou mají a o kterou vnímám, se rádi dělí a podělí. Je to tu v JUSTO pracovně i osobně moc fajn, i když někdy malinko tápu a nerozumím něčemu 😉.

Děkujeme, že jste tu s námi.

Děkujeme za zpětnou vazbu na naši práci.

Děkujeme, že máme v JUSTO tým lidí, který si rozumí, vzdělává se, pomáhá si a k tomu užijeme díl legrace.

Věra Mádrová

Věra Mádrová

JUSTO Solvita

V realitách pracuji již od roku 2008 a mám za sebou mnoho obchodů po celé České republice. Zejména prodejů, ale i pronájmů a dalších odborných realitních aktivit a služeb, které realitní makléř poskytuje. Přesto, že jsem v realitách už tak dlouho, jsem vždy vděčná za každý nový obchod a za klienta, který se na mě s důvěrou obrací. Každému obchodu se věnuji tak, jako bych prodávala svoji vlastní nemovitost. Vždy preferuji kvalitu nad kvantitou, abych mohla odvést opravdu dobrou práci pro svého klienta, který je po mě na prvním místě. Jsem si vědoma toho, jak důležitý a zásadní krok to pro každého člověka v životě je, pokud vlastní nemovitost a rozhodne se ji prodat. Vím, že v této nemovitosti prožil část svého života, který pro něj byl důležitý a je nějakým způsobem s touto nemovitostí spjat. Klientovi naslouchám a věnuji mu pozornost tak, abychom si porozuměli v tom, co ode mě očekává. Důležitá je pro mě vzájemná důvěra a upřímnost. Každý obchod je pro mě příležitostí se posunout dále ve své profesi, vzdělávat se a poznávat nové situace v oblasti prezentace nemovitostí, práva, legislativy, technických parametrů nemovitostí apod. Vzdělávání je pro mě základ, neboť právě v realitách se stále něco mění, vyvíjí a posouvá. S tímto je třeba držet krok, a to i s novými technologiemi, které znamenají větší možnosti a komfort pro klienta i pro mě. JUSTO je pro mě jistota kvalitního zázemí, lidského přístupu, vysoké míry profesionality, poctivosti a otevřenosti, což jsou pro mě důležité hodnoty, které ctím. Proto jsem se rozhodla jít touto cestou. Jsem také máma, dcera, sestra a teta, která ctí rodinu jako základ a smysl života. Setkávám s přáteli, kteří jsou kořením mého života. Ve volném čase ráda cestuji a poznávám nová místa a zajímavé lidi. V současné době se na svém FCB profilu věnuji on-line rozhovorům s lidmi, kteří mohou svými příběhy obohatit kohokoliv z nás. Je to něco, co mě baví a naplňuje právě v čase, kdy mám volno. Jako realitní makléřka působím v regionech střední Moravy, Prahy a Středočeského kraje. Pokud jako klient potřebujete, jsem schopná Vám poskytnout své služby kdekoliv v České republice, pokud je to Vaše přání. Těším se na vás

Více o autorovi článku