Specialisté na reality a právo

JUSTO na 1. odborné realitní konferenci

29. 3. 2017, Zpět na aktuality

Dne 11. dubna 2017 bude probíhat 1. odborná realitní konference, která se uskuteční v hotelu Ambassador v Praze. Tato konference si klade dle organizátorů za cíl seznámit účastníky s problematikou praxe v realitním oboru. A jak sami organizátoři uvádějí na webových stránkách konference: „Jen experti s letitými zkušenostmi přesně vědí, jaké problémy v každodenním realitním životě řešíte, a pomohou vám vypořádat se s nimi jednou provždy.

Nejen proto si JUSTO váží skutečnosti, že na této konferenci bude mít svého zástupce v rámci panelové diskuze, a to zakladatele a jednatele společnosti, pana Michala Pazderu.

Dovolujeme si vás tímto seznámit s profilem Michala Pazdery, který je rovněž uveden i na stránkách konference.

Michal Pazdera působí v realitách od jara roku 2008, kdy začal jako nováček ve větší pražské realitní kanceláři. Kvůli rozdílnému vnímání postoje ke klientům v lednu 2009 odešel a spolu s kolegy založil malou kancelář, která se primárně zaměřovala na exkluzivní služby a proklientský přístup. Sám sebe označuje za extrémně zvědavého člověka, což jej nutí k neustálému rozvoji, vzdělávání, studiu a hledání nových postupů. Rád věcem rozumí v souvislostech a snaží se domýšlet důsledky daných situací. Při roční epizodě ve velkém realitním uskupení, kde působil na pozici generálního ředitele, a zapojení do dozorčí rady profesního sdružení se setkal s mnoha makléři a majiteli realitních kanceláří napříč značkami i regiony. S mnoha z nich hovořil, mnoho z nich školil. Na základě těchto zkušeností dospěl k názoru, že jedinou šancí na změnu realitního trhu je nečekat na realitní zákon, ale nastavit jasná pravidla a procesy pro sebe a své kolegy. V září roku 2015 tedy zakládá JUSTO Česká republika, ze které se postupně stává realitní síť JUSTO. Sloganem této sítě je: „Specialisté na reality a právo“. Tento slogan se, společně se svým týmem, snaží neustále naplňovat. Po celou dobu aktivně vykonává práci realitního poradce, aby si udržel přehled o dění na realitním trhu. Mezi jeho oblíbená témata patří nový občanský zákoník a problematika PENB.

Zašlete nám zprávu nebo dotaz

Vaše data zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Michal Pazdera

Michal Pazdera

JUSTO Česká republika

JUSTO Consulting

Práce realitního poradce je nikdy nekončící proces vzdělávání. Tuto práci dělám více než 11 let a žádná transakce není stejná. Neustále se vzdělávám. Rád vám pomohu s jakoukoliv otázkou týkající se nemovitostí. Mou specializací je vymyslet řešení v situaci, která se zdá býti neřešitelnou. Vše v souladu s právem, etikou a morálkou. Vždy se snažím najít řešení nejlepší pro mé kolegy či naše klienty. Rád pomohu i vám nalézt řešení, které bude nejvhodnější pro vaši situaci.

Více o autorovi článku